Legendinio Thief sugrįžimas įvyks 2014 metais


Legendinė serija Thief, kuri pasakoja apie vagies Gareto nuotykius, gaus pratęsimą jau 2014 metais. Studija Eidos Montreal, kuri yra sudėtinė Square Enix Europe dalis, oficialiai anonsavo projektą Thief, kuris kitais metais debiutuos PC, PlayStation 4 ir kitose šiuolaikinėse žaidimų konsolėse.

Pirmoji oficiali informacija apie naująją „Vagies“ dalį buvo ekskliuzyviai pateikta amerikiečių leidiniui Game Informer, o viso to dėka mes dabar galime įvertinti konservatyvų projekto stilių (ir netgi pamatyti keletą žaidybinio proceso fragmentų).

Būtina priminti, jog studija Eidos Montreal ne taip seniai išleido žaidimą Deus Ex: Human Revolution, taigi būtent po šito projekto ketinama susikoncentruoti ties atnaujinta Thief serijos dalimi (apie darbus prie šio projekto informacija sklandė jau paskutinius keletą metų).

Patys kūrėjai tvirtina, jog jiems Thief – tai tikrų tikriausias brangakmenis, o dėl šios serijos fanatų armijos jie turėtų išsaugoti pačią žaidimo esmę, tačiau kartu ketinama ji turėtų tapti įdomesnė naujų žaidėjų kartai. Ką gi, sprendžiant iš pirmos informacijos, pirmųjų trijų dalių gerbėjai bus patenkinti legendinės klasikos reinkarnacija…

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos