Tik 33% Windows Phone išmaniųjų telefonų vartotojų yra anglakalbiai


windows phone localization

Operacinės sistemos Windows Phone rinkos dalis kol kas yra labai maža, lyginant su Android ir iOS rodikliais. Vis tik net ir Microsoft programinės platformos segmente galima išskirti rinkas, kur ji yra sėkmingesnė nei kitose vietose. Dabar anglakalbiai sudaro 33 proc. visų WP vartotojų, tuo tarpu 15 proc. – italai, 13 proc. – ispanai, 8 proc. – kinai.

Windows Phone populiariausia Europos šalyse bei kitose ne anglų kalbą vartojančiose valstybėse. Kaip jau minėta, pagal bendrą mobilių operacinių pasiskirstymą, Italijoje kompanijos Microsoft mobili programinė platforma užima 14 proc., tiesa, kitų analitikų tyrimų rezultatai, kad šioje srityje pirmauja Lenkija, kurioje net 16 proc. išmaniųjų telefonų veikia su Windows Phone. Europoje matomas bene sparčiausias šios operacinės sistemos populiarumo didėjimas – lyginant su tuo pačiu laikotarpiu prieš metus, dabar WP šiame regione yra dvigubai populiaresnė, o jos rinkos dalis dabar sudaro 5,4 proc. Pavyzdžiui, D. Britanijoje kas penktas Android vartotojas teigė planuojantis ateityje pereiti prie išmaniųjų telefonų su Windows Phone, taigi augimo potencialas yra tikrai nemažas.

Pateikti duomenys galėtų padėti atskiriems kūrėjams ir kompanijoms išdėlioti prioritetus, plėtojant atitinkamą programinę įrangą. tame tarpe, bus gana įdomu stebėti naujus Windows Phone išmaniųjų telefonų anonsus, kokiose šalyse jie pirmiausia debiutuos ir kaip pasiskirstys operacinės sistemos atnaujinimai.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos