Regėjimo sutrikimų turintys žmonės Google Glass naudotis negalės


google-glass-demo

Papildytos realybės akinių Google Glass nešiojimas, kaip teigia informuoti šaltiniai, bus neprieinamas žmonėms, kurie akiniais yra priversti naudotis kasdieniame gyvenime – geras regėjimas yra būtinas naujo Google produkto naudojimui. Tokį „atradimą“ padarė žurnalistai iš portalo CNet. Pastarieji apie tai sužinojo iš kompanijos Google atstovo Jay Nancarrow. Jo teigimu, žmonėms su regos sutrikimais dabar ruošiamas modelis bus netinkamas.

Vis tik dėl nusiminti visam laikui neverta. To paties Jay Nancarrow teigimu, ateityje paieškos gigantas planuoja pristatyti naujų modelių, kurie bus kaip sukurti žmonėms, turintiems regėjimo problemų. Tiesa, tikslių duomenų apie galimą tokių modelių pasirodymo datą pateikta nebuvo.

Kalbant apie tuos žmones, kurie turi „vanago“ akis, arba tuos, kurie turi kontaktinius lęšius, jie galės pilnai pasinaudoti tais privalumais, kuriuos teikia papildytos realybės akiniai. Pastarųjų debiutas numatytas 2013 metų pabaigoje, tuo tarpu kol kas jų kaina siekia visus $1500 (~ 3900 lt). Kai kurie rinkos analitikai jau dabar mano, kad tai bus naujas madingas dalykas po savo laiku sparčiai išpopuliarėjusių išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos