Tyrimas: 75% žmonių savo telefono nepaleidžia net būdami tualete


businessman-in-toilet

Apsilankymas tualete, rodos, turėtų tapti tomis trumpomis akimirkomis, kai atsitraukiame nuo nuolat spartėjančio gyvenimo ir bandome atsijungti nuo bet kokio kontakto su išoriniu pasauliu, galbūt net kažką trumpai apgalvoti, galbūt netgi kažką paniūniuoti ar net dainą sukurti… Tačiau šiuolaikinis žmogus, ypač sparčiai populiarėjant išmaniesiems telefonams, nuolat bando visą gyvenimo šėlsmą atsinešti net į tokią „apmąstymų šventovę“, kaip tualetas, vonios kambarys ir panašiai.

D. Britanijos mobiliojo ryšio operatoriaus O2 ir kompanija Sony Mobile atliko tyrimą, kuris parodė tikrai stulbinančius faktus – net 75% vartotojų naudojasi telefonais naudojasi tualete, tuo tarpu maždaug pusė respondentų jų nepaleidžia iš rankų maudydamiesi.

Maždaug 59% tualete rašo tekstines žinutes, 45% siunčia el. laiškus, tuo tarpu 31% žmonių klozetas yra puiki vieta tam, kad prisėstų iš širdies… pabendrautų su savo draugu ar drauge. Dar daugiau, maždaug ketvirtadalis vyrų prisipažino, kad „mažą reikaliuką“ daro sėdėdami, kad tai nemaišytų naudotis mobiliu įrenginiu.

Tiesa, iš apklaustų 2000 respondentų (vyrų ir moterų) tik 12% teigė jaučią spaudimą būti ryšio zonoje, kadangi jų darbo grafikas yra labai įtemptas, o gyvenime yra taip pat labai užimti. Maždaug trečdalis respondentų prisipažino, kad į vonią pasiima mobilų telefoną tam, kad nebūtų liūdna.

Turbūt nereikia sakyti, kad toks tyrimas kompanijai Sony Mobile yra tikrai aktualus. Jos naujasis išmanusis telefonas Xperia Z yra atsparus vandeniui ir dulkėms (panerti gali iki 1 metro gylio ir ten išbūti iki 30 minučių), juolab, kad maždaug 15% žmonių teigė, kad netyčia yra įmetę į vandenį savo telefoną, o visa tai įvyko, aišku, besinaudojant tualete ar vonia. Deja, tyrimo rezultatai nerodo, kiek žmonių, tupinčių tualete, naudojasi vaizdo skambučiais (galima spėti, kad tokių žmonių tikrai ne vienas).

Vienas komentaras

  1. komentorius parašė:

    O likę 25% deja paleidžia… Ir telefonas pliumpt! 😀


Kitos kategorijos naujienos