Ultrabookai su Haswell procesoriais: Intel apsisprendė dėl tipinių charakteristikų


women-show-ultrabooks

Intel prognozuoja, kad šių metų pabaigoje pradinio lygio ultrabookų kaina turėtų nukristi iki $599, tačiau net ir šiuo atveju jis turės sensorinį ekraną ir Haswell kartos procesorių. 2013 metais apskritai sensorinė sąsaja taps privaloma visiems ultrabookams. Gamintojai, žinoma, gali šį reikalavimą ignoruoti, tačiau tuomet jie neteks Intel reklaminės paramos, o ir terminas „ultrabook“ savo produkcijos žymėjimui bus uždraustas naudoti – tokia jau Intel politika.

Puslapis DigiTimes praneša, kad kompanija Intel jau apsisprendė dėl savo reikalavimų tipiniam ultrabookui, kuris turės Haswell procesorių. Šie produktai bus suskirstyti į tris kainų kategorijas:

  • $599 – $798 – tai klasikinė „knygos“ konstrukcija, čia vietos atsiras procesoriui Core i3 su grafikos posisteme Intel HD Graphics 4×00, taip pat hibridinis duomenų kaupiklis, kurio talpa – 500 GB;
  • $699 – $998 – konstrukcija su persiverčiančiu ekrano dangčiu (arba ekranas gali būti atjungiamas), procesorius Core i5 su grafikos posisteme Intel HD Graphics 5100, SSD duomenų kaupiklis su 128 GB talpa, HD raišką palaikanti WEB kamera, dvigubas mikrofonas ir įvairūs sensoriai;
  • $999 ir daugiau – konstrukcija su persiverčiančiu ekrano dangčiu (arba ekranas gali būti atjungiamas), procesorius Core i7 su grafikos posisteme Intel HD Graphics 5100, 250 GB talpos SSD duomenų kaupiklis, įvairūs sensoriai ir bevielės sąsajos.

Trečios kartos ultrabookams standartu taps ne tik sensorinis ekranas, tačiau ir 2 GB operatyvios atminties, o taip pat bevielės vaizdinės medžiagos transliavimo technologijos palaikymas Intel WiDi. Ekrano įstrižainė svyruos tarp 11,6“ ir 15,4“, ultrabooko svoris neturės viršyti 2,5 kg.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos