Mozilla perkėlė varikliuką Unreal Engine į naršyklę Firefox be jokių priedų


Žaidimai Interneto naršyklėje – toks žodžių derinys paprastai asocijuojasi su kokiu nors Farmville, turinčiu elementarią grafiką. Tačiau kompanija Mozilla pradėjo bendradarbiauti su studija Epic Games ir įrodė, kad Firefox gali atvaizduoti žaidimų konsolių lygio grafiką – ir tam nereikalingi jokie priedai (add-ons).

Kad būtų galima pasiekti norimų rezultatų, Mozilla panaudojo „smarkiai optimizuotą“ JavaScript versiją. Populiaraus Epic varikliuko perkėlimas į naršyklę Firefox užtruko vos 4 dienas. Unreal Engine 3 veikia pakankamai sklandžiai, be stabdymų. „Greitu metu kūrėjai galės išstudijuoti neribotas galimybes, kurias suteikia žaidimų perkėlimas į naršyklinę terpę“, – rašoma Mozilla tinklaraštyje.

Unreal Engine 3 demonstracija bus paruošta po kelių savaičių. Mozilla atstovų teigimu, jie darbuojasi su tokiais žaidimų leidėjais, kaip Disney, Electronic Arts (EA) ir Zeptolab, tad tikėtina, kad jų žaidimus, sukurti minėtos technologijos pagrindu, bus galima žaisti ir per Interneto naršyklę.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos