VMware anonsavo Windows Azure konkurentą


Kompanija VMware suorganizavo konferenciją, kurioje savo investuotojams papasakojo apie didelius strateginius pokyčius, o kartu verslo atstovams pristatė naują IaaS tarnybą vCloud Hybrid Service, kuri savo žygį į rinką pradės 2013 metų II ketvirtyje. Naujasis produktas praplės hibridinių „debesų“ valdymą ir leis klientams lengvai perkelti darbines apkrovas. Analogišką strategiją su Windows Azure ir System Center naudoja korporacija Microsoft. Savo ruožtu, VMware nori pademonstruoti, kad gali spręsti su „debesų“ infrastruktūromis susijusias problemas ne prasčiau nei konkurentas.

Tiesa, šiuo metu dar nėra visiškai aiški ta informacinių technologijų aplinka, kurioje dirbs naujoji tarnyba, o kartu nežinoma, kiek ši nauja paslauga kainuos. VMware generalinis direktorius Pat Gelsinger, kuris, beje, buvo minimas tarp pretendentų į kompanijos Intel prezidento postą, šios savaitės pradžioje pranešė, kad vCloud Hybrid Service naudos dabartinę partnerių infrastruktūrą, tačiau nepatikslino, kokios kompanijos dalyvaus naujame projekte bei koks mechanizmas bus naudojamas.

Nekeista, kad kompanija Microsoft į minėtą renginį nebuvo pakviesta, tačiau pastaroji jau spėjo pasisakyti savo konkurento atžvilgiu. Programinės įrangos giganto pranešime spaudai Server and Tools padalinio vyriausioji vadybininkė Amy Barzdukas naująjį VMware produktą vCloud Hybrid Service pavadino „dar vienu puikiu pavyzdžiu, kaip IT gamintojas perstumdo baldus ir taip bando iš kuo naudingesnės pusės parodyti, kas jau seniai užsigulėjo spintoje“. Kaip dažniausiai atsitinka tokiais atvejais, VMware ignoravo Microsoft išpuolį, o kompanijos atstovai spaudai atsisakė ką nors pakomentuoti. Ir teisingai daro – mažiau kalbų, daugiau darbų.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos