Willcom Phone Strap 2 – štai taip atrodo mažiausias pasaulyje telefonas


Japonų mobiliojo ryšio operatorius Willcom toliau stebina savo mikroskopiniais telefonais. Prieš porą metų buvo anonsuotas modelis Phone Strap, tuo tarpu dabar pasirodė ir jo modernizuota versija Willcom Phone Strap 2, kuri pasižymi labai nedideliais matmenimis, tuo tarpu sveria mobilus įrenginys „kaip pūkelis“. Tiesa, dėl to kiek nukentėjo funkcionalumas, jei palygintume jį, pavyzdžiui, su Huawei Ascend Mate – išmanusis telefonas turi „šiek tiek“ didesnį ekraną.

wilicom-phone-strap-2

Jei pažiūrėtume į naujoką iš arčiau, galima netgi įžiūrėti nedidelius mygtukus. Telefono korpuso matmenys sudaro 70 х 32 х 10,7 mm, svoris – 32 gramai, taigi galima sakyti, kad Willcom Phone Strap 2 yra beveik keturis kartus mažesnis nei išmanusis telefonas iPhone 5.

Mobilus telefonas turi vos 1“ įstrižainės ir 96 x 64 taškų raiškos ekraną, o taškus jame, jei tik bus noro, galima suskaičiuoti ir nepasitelkiant mikroskopo. Be  viso kito, gamintojas praneša, jog šis „mažylis“ sugeba išsiųsti tekstinius pranešimus elektroniniu paštu. Taip pat yra ir infraraudonųjų spindulių modulis. Įdiegtas akumuliatorius leidžia telefonui „išgyventi“ iki 2 valandų pokalbių atveju, arba iki 300 valandų, jei telefonas yra laukimo būsenoje. Ši įdomi naujovė pasirodys, deja, tik Japonijoje, debiutas numatytas kovo 21 d. Apie kaina, deja, nepranešama, tačiau reikia spėti, kad suomių kompanijai Nokia, kuri jau anonsavo 15 eurų kainuojantį mobilų telefoną, atsirado tikrai vertas konkurentas.

phone-strap-2 Willcom Phone Strap 2 colors

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos