Nutekintas operacinės sistemos Windows Blue build 9364 atvaizdas


Savotiška „dovana“ korporacijos Microsoft prezidento Steve Ballmer, kuriam kovo 24 d. sukako 57 metai, gimtadienio proga tapo nutekintas būsimos operacinės sistemos Windows Blue ISO atvaizdas. Rinkinys, kuris pavadintas „Build 9364“ ir kurio data – kovo 15 d., vakar pasirodė torrent tinkluose.

Tikėtina, kad tai yra Windows Blue Milestone 1 versija; tiesa, nutekinta tik 32 bitų operacinės sistemos versija. ISO atvaizdo dydis sudaro 2,63 GB. Iš aptiktų naujovių galima paminėti keičiamo dydžio „plyteles“ Modern UI ekrane (šis funkcionalumas prieinamas Windows Phone 8 vartotojams), galimybė konfigūruoti pradinį ekraną be būtinybės pereiti į valdymo skydą stacionariame režime, praplėsti spalvų personalizacijos parametrai.

windows-blue-screenshot-00

Taip pat Modern UI režime nuo šiol bus galima po lygiai padalinti ekraną tarp paleistų aplikacijų, pritvirtinti ekrane keturias aplikacijas vienu metu. naujais peržiūros režimais patogu pasinaudoti atnaujintoms aplikacijoms Timer, Calculator, garso įrašymo programa Sound Recorder, aplikacija Movie Moments. Tikimasi, kad trečių šalių aplikacijų kūrėjai, debiutavus finalinei Windows Blue versijai, pristatys savo programinės įrangos atnaujintas versijas, kurios išnaudos būsimos operacinės sistemos naujoves.

Beje, pokyčiai susiję ir su šoniniu valdymo skydeliu „Charms“. Mygtukas „Devices“ gavo naują opciją Play, o mygtukas „Share“ – nauja galimybe greitai apsikeisti ekrano nuotraukomis su aplikacijomis. Prieinamose nuotraukose taip pat matyti, kad vartotojai galės pasinaudoti ir interneto naršykle Internet Explorer 11.

windows-blue-screenshot-01

windows-blue-screenshot-03

3 komentarai (-ų)

  1. test parašė:

    about lenteleje ispejimas raudonomis raidemis apie galima atsakomybe ir atleidima is darbo uz naudojima ne pagal paskirti, kaip ir uz iso nutekinima 🙂 kazkas stipriai rizikuoja 🙂

  2. Ernas parašė:

    Netikras atvaizdas ant windows 8.1 bus start meniu ir čia kažkokia nesamonė su windows explorer, kad vienoje vietoje bus ir įrenginiai ir failai.

  3. Jonas parašė:

    Tiesa tai fotoshopas.


Kitos kategorijos naujienos