ZTE Grand X Quad – išmaniojo telefono su 5“ ekranu specifikacijos


ZTE-Grand-X-Quad

Internete pasirodė oficialios išmaniojo telefono ZTE Grand X Quad (V987) nuotraukos. Pastarasis telefonas yra savotiška mįslė, kalbant apie jo debiutą prekyboje: nors anksčiau buvo spėjama, kad prekyboje jis pasirodys šių metų I ketvirčio pabaigoje (t.y. kovo mėnuo yra pats tas laikas), tačiau puslapio Engadget žurnalistai išsiaiškino, jog ZTE Grand X Quad (V987) Kinijos rinkoje pasirodė dar vasario mėnesį, tuo tarpu gamintojas apie tai visiškai nesiteikė informuoti oficialiu pranešimu spaudai. Teigiama, kad kinai šiuo metu išmanųjį telefoną gali įsigyti už maždaug $270 (~ 715 lt).

ZTE Grand X Quad gavo 5“ įstrižainės ekraną, kurio raiška sudaro 1280 x 720 taškų, jame įdiegtas keturių branduolių procesorius MediaTek MT6589, kuris darbuojasi 1,2 GHz taktiniu dažniu, o už grafikos posistemę atsakingas adapteris PowerVR SGX544. Iš kitų išmaniojo telefono specifikacijų paminėtas 1 GB operatyvios atminties, 4 GB duomenų kaupiklis, GPS imtuvas, Bluetooth 3.0, Wi-Fi bevieliai moduliai, 8 MP raiškos kamera su auto fokusavimo sistema ir LED blykste, yra galimybė filmuoti Full HD 1080p režimu. Baterijos talpa – 2500 mAh.

Išmaniojo telefono matmenys sudaro 141 х 70 х 9,2 mm, svoris – 160 gramų. Programinės platformos pagrindą sudaro operacinė sistema Android 4.1 Jelly Bean.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos