Apple baigė kurti kelis būsimus iPhone dar prieš Tim Cook atėjimą


tim-cook-ipad-presentation

Leidinys San Francisco Examiner rašo Apple atstovo Michael Foulkes prisipažinimą, kuris teigė, kad darbai prie dviejų būsimų išmaniųjų telefonų iPhone jau baigti, tačiau įdomiausia yra tai, kad tai padaryta dar prieš tai, kai generalinio direktoriaus postą užėmė Tim Cook. Šis paatviravimas, kuris paviešintas pokalbio su San Fracisko (Kalifornija, JAV) prokuroru metu, užsimena apie tą faktą, kad prie išmaniųjų telefonų sukūrimo rankas prikišo Steve Jobs.

Neretai tenka išgirsti nuomonę, kad po Steve Jobs pasitraukimo kompanijai Apple nepavyko pristatyti nė vieno revoliucinio produkto. Kompanija nuolat stumdosi su galingais konkurentais (pavyzdžiui, Samsung) ir praranda strateginę iniciatyvą technologinių inovacijų srityje. „Potenciali energija“, kurią sukaupė Apple per praėjusius metus, nors ir išeikvota ne iš karto, tačiau po kurio laiko tikrai išseks, jei nebus drąsių sprendimų.

Beje, Apple atstovo pokalbio su prokuroru priežastimi tapo padažnėjusios mobilių telefonų vagystės. Valdžios atstovai ragina mobilių įrenginių gamintojus sukurti vieningą sistemą, kuri leistų atjungti prarastą telefoną. Tai, jų manymu, sumažins nusikaltėlių įkarštį.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos