Apple ketina visiškai perdaryti iOS 7 sąsają, visa tai įtakos ir Mac OS X


ios_7_concept

Kaip žinia, kompanija Apple naują mobilios operacinės sistemos iOS versiją išleidžia kartą per metus. Kai vyko pirmosios versijos kūrimo darbai, inžinieriai nespėjo, todėl iOS kūrėjų komandą teko papildyti specialistais iš Mac OS X padalinio – pastarojo operacinė sistema šiuo metu naudojama Apple nešiojamuose ir stacionariuose kompiuteriuose. Panašu, kad situaciją kartojasi ir dabar, kadangi iOS 7 vartotojo sąsajos vėl laukia nemaži pokyčiai.

Informuotų šaltinių teigimu, darbai prie operacinės sistemos iOS 7 vyksta lėčiau, nei planuota, taigi Apple vadovybė priėmė sprendimą papildyti programuotojų komandą darbuotojais iš Mac OS X padalinio. Tai reiškia, kad operacinės sistemos Mac OS X 10.9 kūrimo tempai šiek tiek sulėtės.

Kalbama, kad vartotojo sąsaja keisis, tačiau kas tiksliai buvo prieinama iš jos naujovių ir patobulinimų, akylai saugoma nuo pašalinių akių ir ausų. Pranešama, kad mobilią platformą testuojantys darbuotojai gavo įrenginius su specialiais šviesos filtrais, kurie labai susiaurina matymo kampus, taigi ne kiekvienas gali ramiai žvilgčioti į iOS 7 turinčius mobilius prototipus. Žodžiu, viskas daroma, apgaubiant tradiciniu Apple paslapties šydu.

Antra vertus, yra šiek tiek informacijos apie tai, kaip sistemos dizainą įtakoja vyriausiasis Apple mobilių įrenginių dizaineris Jonathan Ive, kuriam po Scott Forstall pasitraukimo nuo šiol lemta pridėti ranką ir prie programinės įrangos dizaino. Pavyzdžiui, puslapyje iMore rašoma, jog J. Ive atsikrato realių daiktų tekstūrų, kurias taip mėgo S. Forstall, ir tai džiugino vienus programinės įrangos kūrėjus, tačiau liūdina kitus. Kaip gi viskas atrodys, matyt, turėsime galimybė susipažinti per artimiausią Apple renginį – Worldwide Developers Conference 2013, kuris vyks birželio 10 – 14 dienomis.

Vienas komentaras

  1. samis parašė:

    hi hi Android 2.3 versija


Kitos kategorijos naujienos