ASUS pradeda prekiauti planšetiniu kompiuteriu MeMo Pad, kainuosiančiu $149


asus memo pad

Dar 2013 metų sausio mėnesį anonsuotas planšetinis kompiuteris Asus MeMo Pad pagaliau pradeda žygį į mažmeninės prekybos tinklus. Anksčiau jis pasirodė tokiuose prekybos tinkluose, kaip Amazon, B&H Photo ir GameStop. Modelis Asus ME172V gavo 7“ įstrižainės ekraną ir kainuoja vos $149 (~ 395 lt), taigi jo įsigijimas vartotojui kainuos netgi mažiau nei Google Nexus 7.

Žinoma, tikėtis aukštų aparatinių charakteristikų už tokią kainą nereikėtų. Jei Nexus 7 gali pasiūlyti 4 branduolių 1,5 GHz procesorių nVidia Tegra 3, tai pigesnis ASUS modelis MeMo Tab gavo daug pigesnį procesorių VIA WM8950, kuris dirba 1 GHz taktiniu dažniu, o jame vietos atsirado ir integruotai grafikai ARM Mali 400. Taip pat buvo paaukotas ir ekranas, kuris vietoj IPS matricos gavo TN modelį.

Už tokius pinigus gamintojas siūlo 1 GB operatyvios atminties, 1 MP raiškos kamera priekyje. Duomenims saugotis, priklausomai nuo modifikacijos, skiriama 8 GB arba 16 GB, tačiau talpą galima padidinti su microSD atminties kortele (iki 32 GB). Iš komunikacinių galimybių palaikoma Wi-Fi 802.11 b/g/n. Baterijos talpa sudaro 4270 mAh. Visa tai valdoma operacinės sistemos Android 4.1 Jelly Bean. Bus prieinamos modifikacijos su juodu, baltu, rožiniu ir pilku korpusais.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos