Bethesda oficialiai patvirtino, kad dirba prie naujos DOOM 4 versijos


Mūsų laukia lygiai toks pats vaizdelis, tik su dar realistiškesne grafika ir dar daugiau kraujo

Mūsų laukia lygiai toks pats vaizdelis, tik su dar realistiškesne grafika ir dar daugiau kraujo

Kompanija Bethesda patvirtino, kad jos kūrėjai dirba prie DOOM 4, kuris, sprendžiant iš turimų duomenų, turi pasirodyti kartu su naujos kartos Sony ir Microsoft žaidimų konsolėmis. Informacijos apie PC platformai skirtą versiją kol kas nėra.

Portalas Kotaku praneša, kad darbai prie žaidimo vyksta nuo tada, kai projektui buvo duota „žalia šviesa“ 2011 metais. Kūrimo procesas šiuo metu vyksta labai vangiai, tačiau Bethesda, kuri yra studijos id Software leidėja, pareiškė, jog darbai vyksta, ir gana vaisingai.

„Ankstyvoji DOOM 4 versija nerodė deramo kokybės lygio, kurį norėtų pademonstruoti id Software ir Bethesda, aišku, ir kurį norėtų matyti fanatai“, – savo pareiškime teigė Bethesda marketingo padalinio vadas Pete Hines.

„Viso to rezultatas – kūrėjai nusprendė mesti visas pajėgas naujos DOOM 4 versijos kūrimui, kuri būtinai atitiks aukščiausius minėtos serijos reikalavimus. Kai tik mes turėsime ką nors pasakyti apie DOOM 4, mes būtinai apie tai pranešime savo fanatams“, – teigė Pete Hines.

Tuo pačiu metu po visiško projekto Rage fiasko, korporacija Zenimax (pastarajai priklauso tiek Bethesda, tiek ir id Software) nusprendė nutraukti Rage 2 kūrimo darbus ir sumažino būsimų DLC, skirtų projekto Rage pirmai daliai, kiekį.

Tokiu būdu, kai pajėgos laisvos, visa id Software komanda mesta darbui prie naujos DOOM 4 versijos.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos