Dell domisi dideliais planšetiniais kompiuteriais


dell-xps-18-tablet

Kompanijos Dell vadovybė neseniai prisipažino, kad po būsimos privatizacijos yra pasiruošę skirti daugiau dėmesio planšetiniams kompiuteriams. Kai kuriuos prioritetus Dell atstovai atskleidė, duodami interviu portalui Computerworld.

Visų pirma, kompanija ketina praplėsti planšetinių kompiuterių asortimentą, o tarp naujokų bus modelių, kurių ekrano įstrižainės dydis viršys 10“. Beje, kiek anksčiau Dell bandė užkariauti rinką, pasirinkdama mobilius įrenginius 5“ įstrižainės ekranais, tačiau iniciatyva taip ir užgeso, nepasiekusi tolimesnės plėtros fazės.

Matyt, dabar Dell judės planšetinių kompiuterių ekranų įstrižainių didinimo pusėn, o tai ir patvirtina neseniai vadovybės pasisakymai. Tiesa, ne visai aišku, kaip tokią iniciatyvą priims korporacija Microsoft, kuri į planšetinių kompiuterių ekranų didinimą žiūri gana negatyviai. Žinoma, kad programinės įrangos gigantas ketina dalyvauti Dell akcijų išpirkime, o tam žada skirti apie $2 mlrd., taigi pyktis dėl kažkokių planšetinių „peraugėlių“ vargu, ar norės.

Kompanija Dell ir toliau skirs dėmesio tiek Windows 8, tiek ir Windows RT platformai. Šiemet taip pat bus išleisti ultra plonų nešiojamų kompiuterių ir hibridinių įrenginių modeliai, kurie apjungia abiejų tipų įrenginių privalumus. Dell produktams programinė įranga bus parenkama tokiu būdu, kad su jais būtų patogu dirbti tiek įmonių darbuotojams, tiek ir namų vartotojams, kadangi ir vieni, ir kiti periodiškai keičiasi vaidmenimis.

Nuo partnerio – kompanijos ARM – amerikiečių kompiuterių gamintojas taip pat neketina nusisukti, kadangi vienas iš jos planšetinių kompiuterių turi Qualcomm platformą (matyt, tai yra tik pirmoji „kregždutė“, ir jų daugės). Arčiau šių metų pabaigos kompanija Dell gali pristatyti planšetinio kompiuterio Latitude 10 pamainą, kuri gaus Bay Trail platformai priklausantį Intel Atom procesorių.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos