Disney uždaro LucasArts – visi darbuotojai atleisti, visi projektai atšaukti


Ar kas nors dar prisimena tokį LucasArts žaidimą?

Ar kas nors dar prisimena tokį LucasArts žaidimą?

Deja, bet praėję metais (tas pats tęsiasi ir šiemet) buvo garsūs įvairių studijų ir leidėjų uždarymų, o pastaroji nemaloni procedūra palietė įvairiausio kalibro žaidimų rinkos atstovus – užtenka prisiminti lėtai ir su didžiausiomis kančiomis į dugną grimzdusias THQ ir Gas Powered Games, kuri, priminsime, galų gale buvo parduota Wargaming.net, nors galėjo visai sėkmingai ir bankrutuoti.

Vakar tarp uždarytų studijų atsidūrė dar viena – ir kalbama ne apie vidutinio kalibro žaidėją, o apie legendinę LucasArts, kuri pridėjo savo rankas prie tokių projektų, kaip The Secret of Monkey Island, Grim Fandango, Star Wars: Knights of the Old Republic ir daugelio kitų.

Jei tikėti puslapio GameInformer pateikta informacija, visi 150 studijos darbuotojų yra atleisti, pati studija uždaryta, o visi turėti projektai (įskaitant Star Wars 1313 ir Star Wars: First Assault) atšaukti. Vis tik kompanija Disney Interactive, kuri savo laiku įsigijo LucasArts bei LucasFilm 2012 metų spalio mėnesį už $4.05 mlrd., planuoja naudoti šį pavadinimą ir toliau, tačiau tai bus jau visiškai kita istorija.

Antra vertus, skirtingi šaltiniai praneša, jog Disney planuoja priimti strateginį planą, kuris numatys platų turimų technologijų ir prekinių ženklų licencijavimą, visiškai atsisakant vidinių projektų. Kol kas sunku pasakyti, ar tai teigiamai/neigiamai įtakos būsimus žaidimus Star Wars visatoje, tačiau, deja, viena kultine studija kompiuterinių žaidimų industrijoje tapo mažiau.

Jau atleisti kūrėjai pasakoja apie žaidimą Star Wars 1313:

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos