Prasidėjo Samsung Galaxy Ace 2 atnaujinimo iki 4.1.2 Jelly Bean procesas


samsung-galaxy-ace-2-jelly-bean

Kompanija Samsung ėmėsi atnaujinti išmaniojo telefono Galaxy Ace 2 (kodas GT-i8160) operacinę sistemą. Priminsime, kad mobilus įrenginys iš pradžių dirbo su senutėliu Android 2.3.6 Gingerbread, tačiau dabar pasirodys atnaujinimas „I8160XXMC8“, kuris reiškia, kad bus galima įdiegti Android 4.1.2 Jelly Bean.

Atsinaujinti bus galima tiek bevieliu būdu, tiek ir per firminę programą Samsung Kies, kurie diegiama į asmeninius kompiuterius. Reikia pažymėti, kad atnaujinimas pasirodys keliais etapais, taigi skirtingų regionų gyventojai jį gaus skirtingu laiku, todėl nereikia pergyventi, jei atnaujinimo negausite iš karto, kai tik perskaitysite šią žinutę. Kada tiksliai nauja Android versija pasirodys Lietuvoje, kol kas pasakyti sunku. Savo ruožtu, iš naujovių, kurias rasime operacinėje sistemoje Android 4.1.2 Jelly Bean, bus prieinama patobulinta pranešimų sistema, Google Now, klaviatūros pagerinimai, taip pat firminės Samsung funkcijos.

Taip pat reikėtų priminti, kad dar šių metų vasario mėnesį preliminari atnaujinimo versija buvo nutekinta. Taigi jei dėl kažkokių priežasčių Galaxy Ace 2 vartotojai nenori arba negali diegti oficialaus atnaujinimo, jie gali pasinaudoti neoficialiu ir taip džiaugtis nauja Android versija. Žinoma, šią procedūrą reikėtų atlikti, atsižvelgiant į galimą riziką.

Vienas komentaras

  1. jega parašė:

    pagaliau. siaip normalus, geras telefas, bet av atsinaujint tai jau noriu


Kitos kategorijos naujienos