Naujos bevielio įkrovimo komplekto, skirto Galaxy S4, fotografijos


Beveik iš karto po išmaniojo telefono Samsung Galaxy S4 anonso buvo galima įsitikinti, kad su bevieliu įkrovimu čia problemų neturėtų kilti. Tam reikalui tiesiog reikės papildomai įsigyti naują telefono nugarėlę ir atitinkamą įkrovimo įrenginį, kuris bus jungiamas į elektros rozetę, tuo tarpu pats išmanusis telefonas to nereikalaus. Fizinis kontaktas tarp telefono ir įkrovimo įrenginio bus privalomas, taigi tokios schemos privalumai, kai kurių užkietėjusių entuziastų teigimu, yra gana abejotini.

Kinų puslapyje CNMO pasirodė naujos fotografijos, kuriose matyti Galaxy S4 bevielio įkrovimo komplektas. Šis prekyboje debiutuos balandžio mėnesio pabaigoje, o rekomenduojama kaina sudarys $50 (~ 135 lt). Už nurodytą sumą keičiamas dangtelis ir įkrovimo įrenginys bus pateikiami viename komplekte.

sgs4_wireless_charger

Tokiu būdu, pakeitęs standartinę nugarėlę į specialią, Galaxy S4 vartotojas galės padėtį išmanųjį telefoną ant įkrovimo padėkliuko, kad šis leistų įrenginio baterijai pasikrauti. Akivaizdu, kad juodą korpusą turinčiam telefonui bus pasiūlytas atitinkamos spalvos komplektas. Be įvairių dėkliukų ir docking-stotelių su žaidimų valdikliais Galaxy S4 vartotojams bus pasiūlyti aksesuarai, kuriuos bus galima naudoti kaip papildomus instrumentus sportuojant: svarstyklės ir diržas su širdies ritmo sekimo funkcija.

3 komentarai (-ų)

  1. Siam parašė:

    tipo ant telefo atsistosi ir pasisversi ? ;DDD

  2. Me parašė:

    Tiki „bevieli“ krovima naudojau jau pries 5 metus, tik krovimas ejo ant doko ne per plasmase, o per kontaktus, is esmes skirtumo nematau. Beto toks „bevielis“ krovimas isivaizduoju turetu sunaudoti daug daugiau energijos.

  3. laibas parašė:

    super, butinai isbandysiu 🙂


Kitos kategorijos naujienos