Google ruošia Chromebook versiją su Intel Haswell procesoriumi


Google Chromebook Pixel

Šių metų birželio mėnesio pradžioje kompanija Intel pristatys Haswell kartos procesorius, o tai reiškia, kad birželio mėnesį prasidėsianti paroda Computex galės vartotojams parodyti visą eilę naujų mobilių kompiuterių, kurie galės pasigirti nauja platforma. Tikėtina, kad vienu iš tokių eksponatų taps kompanijos Google naujiena. Paieškos giganto inžinieriai, kaip teigiama, dabar intensyviai darbuojasi prie Chromebook nešiojamo kompiuterio, kuris gaus Intel Haswell procesorių.

Apie tai leidžia kalbėti pokyčiai, kurie pastebėti Coreboot mikrokode (Linux branduolio įkrovos sistema, kuri atsakinga už pirminį aparatinės įrangos aktyvavimą). Teigiama, kad Corebook buvo pridėtas funkcijų haswell: use dynamic cbmem ir haswell boards: support added chromeos function palaikymas.

Dabar rinkoje prieinami Chromebook nešiojami kompiuteriai naudoja ne tik x86 architektūros procesorius. Pavyzdžiui, kompanija Samsung siūlo modelį su procesoriumi Exynos 5 su ARM Cortex-A15 architektūros procesoriais. Atsižvelgiant į tai, kad kompiuteriai su operacine sistema Chrome OS nėra skirti darbui su „sunkiomis programomis“, o orientuoti darbui, visų pirma, su „debesų“ tarnybomis, taigi per daug galingo procesoriaus jiems nereikia.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos