HTC M4 gaus procesorių Snapdragon 400 ir UltraPixel kamerą


htc-smartphone

Puslapis Llabtoofer publikavo atnaujintą išmaniojo telefono HTC M4 charakteristikų sąrašą, kuris pirmą kartą viešumoje pasirodė dar šių metų vasario mėnesį, tačiau pats įrenginys dar nebuvo oficialiai pristatytas. Iš esmės, pirminis sąrašas su dabartiniu panašūs, tačiau yra niuansų, kurie susiję su programine įranga, kamera ir operatyviąja atmintimi.

Taigi HTC M4 gali pasigirti 4,3“  įstrižainės 1280 x 720 taškų raiškos ekranu, 2 branduolių procesoriumi Qualcomm Snapdragon 400 (MSM8930), kuris darbuosis 1,2 GHz taktiniu dažniu, 16 GB talpos integruotu duomenų kaupikliu. Naujais duomenimis, operatyvios atminties kiekis bus dvigubai mažesnis, nei manyta anksčiau – 1 GB. Taip pat pranešama, jog programinės platformos vaidmenį atliks operacinė sistema Android 4.2.2 Jelly Bean su firmine vartotojo sąsaja HTC Sense 5.0.

Priekinėje dalyje bus galima rasti 1,6 MP raiškos kamerą, nugarinės kameros parametrai kol kas nežinomi (galbūt tai bus 13 MP sprendimas, kuris šiuo metu populiarus ne tik aukščiausiame, tačiau ir vidutiniame segmente). Antra vertus, pagrindinė kamera turėtų gauti UltraPixel kamerą (analogišką HTC One), kuri leidžia sukaupti daugiau šviesos, nei įprasti konkurentų sprendimai. Taip pat iš specifikacijų minima WiFi 802.11 a/b/g/n, Bluetooth 4.0, GPS, GLONASS moduliai.

Kada išmanusis telefonas bus anonsuotas oficialiai, išlieka paslaptis, tačiau norisi tikėti, kad HTC ilgai neužtruks, juolab kad konkurencija yra tikrai milžiniška.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos