Serveriams skirti Broadwell procesoriai „draugaus“ su LGA 1150 lizdu


denlow_01

Šaltiniai iš Taivano neseniai pabandė eilinį kartą nuraminti visuomenę pareiškimais apie Intel pasiryžimą išsaugoti pakankamą LGA lizdą turinčių procesorių kiekį iki pat 2015 metų pabaigos. Ir procesoriai Broadwell, ir jų pamaina Skylake bus siūlomi su LGA lizdu, o tai leis savarankiškai pakeisti motininėje plokštėje įdiegtą procesorių be specialios litavimo įrangos. Tiesa, Broadwell kartos atstovai stacionarių kompiuterių segmente vis tik koncentruosis būtent į BGA lizdą, kuris numato procesoriaus įlitavimą tiesiai į motininę plokštę.

Vokiečių žurnalistai iš puslapio ComputerBase.de Interneto platybėse aptiko Intel dokumentą, kuris pasakoja apie kompanijos planus, plėtojant pradinio lygmens serverius. Skaidrėsi minima platforma Denlow, kuri turi pasirodyti šiais metais, o jos pagrindu taps Haswell procesoriai su LGA 1150 platformą. Pasirodo, ši platforma  yra pasiruošusi „prijaukinti“ ir Broadwell kartos procesorius, kurie rinkoje debiutuos 2014 metais.

Tai reiškia, kad serverių segmente Broadwell procesoriai naudos tą patį LGA 1150 lizdą. Tikėtina, kad stacionarių kompiuterių segmente panašūs procesoriai taip pat bus siūlomi, tačiau jie išsaugos suderinamumą su 8-os serijos mikroschemų rinkinius turinčiomis motininėmis plokštėmis, garantuoti neįmanoma. Serverinė platforma Denlow turėtų naudoti Intel C220 mikroschemų rinkinį, kuris formaliai taip pat priklauso minėtai mikroschemų rinkinių serijai.

denlow_02

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos