Intel HD Graphics 15.31 tvarkyklės padidins Intel HD 4000 spartą 10%


intel-core-3rd-gen

Kompanija Intel vienoje iš daugybės spaudos konferencijų, įvykusių renginyje Game Developer Conference 2013, anonsavo atnaujintas tvarkykles, kurios bus skirtos jos firminiams grafiniams adapteriams. Tie vartotojai, kurie turi Ivy Bridge architektūros procesorius su integruota grafika Intel HD 4000, gali tikėtis, kad spartos prieaugis grafinėse užduotyse padidės maždaug 10%, o taip pat atsiras eilė naujų galimybių bei patobulinimų.

Tvarkyklių versijos 15.31 debiutas turi įvykti jau šią savaitę. Nors jos ir atneš naudos Ivy Bridge procesorių savininkams, vis tik nauja programinė įranga buvo kurta, atsižvelgiant į procesorių su Haswell mikroarchitektūra ypatumus, ir būtent čia tvarkyklės parodys savo didžiausią potencialą.

Nuo procesorių su Sandy Bridge architektūra pasirodymo tai yra jau septintas tvarkyklių, skirtų integruotai Intel grafikai, atnaujinimas. Versija 15.31 atneš OpenCL 1.2 palaikymą, naują balanso tarp centrinio ir grafinio procesoriaus sistemą, o visa tai leis vienu metu ne tik padidinti produktyvumo lygį, tačiau ir sumažinti energijos suvartojimą.

Šiuo metu nežinoma, ar tokį patį produktyvumo lygio padidėjimą gaus ir Intel HD 2500 grafikos savininkai. Taip pat turima informacijos, kad ruošiamos tvarkyklės ir Intel HD 3000 adapteriams, kurie iki šiol negali pasigirti OpenCL Framework palaikymu; apie pastarųjų patobulinimus spartos srityje taip pat nieko nepranešta.

  • Intel HD Graphics 15.31.3.3071 versija 32 bitų sistemoms: nuoroda (126 Mb)
  • Intel HD Graphics 15.31.3.3071 versija 64 bitų sistemoms: nuoroda (149 Mb)

Dėmesio: nuorodos veikia naujienos publikacijos metu. Tinklalapis www.faceit.lt neatsakingas iš pakeitimus trečių šalių serveriuose, taip pat už padarytą žalą tos programinės įrangos, kurią parsisiuntėte, pasinaudoję www.faceit.lt rastomis nuorodomis.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos