iPad 5 gamyba prasidės šių metų vasarą


Puslapis MacRumors praneša, jog penktoji planšetinio kompiuterio iPad versija bus pradėta masiškai gaminti tik šių metų vasarą – liepos arba rugpjūčio mėnesį. Apie tai papasakojo su situacija susipažinę kompiuterių komponentų gamintojai iš Taivano. Jei tai tiesa, ankstesni gandai apie ankstyvą iPad 5 debiutą taip ir liks gandais.

ipad-and-ipad-mini

Priminsime, jog anksčiau kai kurie šaltiniai naujojo Apple produkto pasirodymą matė jau šių metų balandžio mėnesį. Iš kitos pusės, gamintojai kalbėjo apie tai, kad planšetinis kompiuteris bus pradėtas pardavinėti tik rudenį, ir toks scenarijus yra visai logiškas, žinant Apple naujų produktų pristatymo tradicijas.

Be visų kitų penktos kartos iPad naujovių galima paminėti pasikeitusį dizainą. Jei dabar planšetinis kompiuteris turi gana storą rėmelį aplink ekraną, tai naujasis turėtų būti labiau panašus į dabartinio iPad mini – plonesnis, siauresnis iš ekrano šonų. Ekrano dydis, tikėtina, išliks toks pats, kokį turi iPad 4 – 9,7“. Kalbant apie aparatinės įrangos patobulinimus, čia kol kas vienareikšmiškų atsakymų nėra, o gandai yra labai prieštaringi.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos