El. distribucijos sistema Uplay nulaužta, pavogtas FarCry 3: Blood Dragon


Far-Cry-3-Blood-Dragon-screen

Hakerių grupė sugebėjo nulaužti Ubisoft el. distribucijos tarnybą Uplay ir „išsitempti“ iš jos dar oficialiai nepasirodžiusį žaidimą FarCry 3: Blood Dragon. Pastarasis yra nepriklausomas šaudyklės FarCry 3 papildymas (nereikalauja originalios žaidimo versijos), čia bus galima pasimėgauti futuristiniu retro stiliumi – tokiu, kokį ateityje matė XX a. 9 dešimtmečio gyventojai (su visais Holivudo filmų apie ateitį štampais ir stereotipais).

Tokiu būdu, FarCry 3: Blood Dragon nuorodos jau laisvai „vaikšto“ po įvairius torrent resursus. Hakeriai sukūrė tokią nulaužimo įrankio versiją (specialistų teigimu, šis buvo ilgai aptarinėjamas viename iš forumų, tačiau nuoroda į jį dėl suprantamų priežasčių nepateikiama), kuri leido nemokamai atsisiųsti praktiškai bet kokį Uplay esantį žaidimą. Instrumentas imituodavo žaidėją su legaliai įsigyta skaitmenine žaidimo kopija ir suteikdavo prieigą prie jo parsisiuntimo nuorodos.

Ubisoft atstovai jau sureagavo į šį įvykį: dėl tam tikrų atnaujinimo procedūrų laikinai buvo atjungta keletas Uplay funkcijų. Taip pat buvo pareikšta, jog apie įsilaužimą yra žinoma, problema yra sprendžiama, tuo tarpu tarnyba pilnu pajėgumu pradės veikti artimiausiu metu, ir svarbiausia – vartotojų asmeniniai duomenys nenukentėjo.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos