Kompiuterių gamintojai jau gauna Haswell architektūros procesorius


Kompanijos Intel paatviravimas apie 8-os serijos mikroschemų rinkinių pervedimą į C2 reviziją nebuvo vienintelis atvejis, kai užsiminta apie Haswell procesorius ir jiems skirtus sprendimus. Portalo CNet žurnalistai publikavo Intel kreipimąsi į vartotojus, kurie sunerimę dėl C1 revizijos mikroschemų rinkinių defekto, susijusio su sistemos prabudimu iš miego režimo ir dėl nekorektiško darbo su USB 3.0 sąsajos kaupikliais. Kaip jau buvo minėta, po sistemos „prabudimo“ iki tol atidaryti dokumentai išoriniuose kaupikliuose gali tapti neprieinama, tad išorinį kaupiklį gali tekti prijungti iš naujo.

perlmutter-intel-haswell-core-4th-gen

Intel atstovai spaudai pareiškė, kad problema aptinkama ribotame kiekyje atveju, tam reikalingos ypatingas mikroschemų rinkinių ir USB 3.0 išorinių kaupiklių derinys, tuo tarpu duomenims tai visiškai nekenkia – dokumentai ir kita informacija išlieka saugūs, jie nėra prarandami. Išoriniai kieti diskai arba SSD kaupikliai su kita USB sąsajos versija nuo tokio defekto neserga, o ir USB 3.0 atmintinės tokį elgesį demonstruoja labai retai.

Kompanija Intel taip pat pranešė, jog Haswell architektūros procesorių anonsas numatytas šių metų viduryje, tuo tarpu žurnalistams prieinami dokumentai teigia, kad visa tai įvyks birželio 2 d. Anoniminiai šaltiniai patvirtino, jog kompiuterių gamintojai jau gauna Haswell kartos procesorius. Tikimasi, kad šią savaitę įvyksiančiame renginyje IDF 2013 kompanija Intel atskleis daugiau detalių apie Haswell mikroarchitektūrą , jos naujoves ir pranašumas prieš dabartinius Ivy Bridge atstovus.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos