Lenovo taip pat užsiims procesorių išmaniesiems telefonams kūrimu


Intel-Lenovo-smartphone

Išmanusis telefonas Lenovo K900 su Intel aparatine platforma

Apie Lenovo ambicijas pasaulinėje asmeninių kompiuterių rinkoje teko girdėti ne kartą, o atsižvelgiant į svyruojančią HP padėtį bei niekaip nesugebančia pradėti reorganizacijos Dell, kinų gamintojas gali tapti PC rinkos lyderiu tikrai ilgam. Be to, neseniai pasirodė informacija apie Lenovo ketinimus įsigyti japonų kompanijos NEC išmaniųjų telefonų verslą. Tai gali tapti eiliniu žingsniu, sutvirtinant savo pozicijas  išmaniųjų telefonų segmente, nors tai bus labiau susiję su atskiru japonų regionu.

Savo ruožtu, puslapis EE Times, remdamasis savo šaltiniais, pranešė, kad kompanija Lenovo pilna ryžto padidinti darbuotojų skaičių savo padalinyje, kuris atsakingas už mobiliems įrenginiams (tokiems kaip išmanieji telefonai bei planšetiniai kompiuteriai) skirtų procesorių kūrimą. Dabar šia problema užsiima vos 10 specialistų, tačiau artimiausiu metu personalo skaičius padidės maždaug 100 inžinierių. 40 iš jų dirbs Šanchajuje, tuo tarpu likę 60 – Pekine.

Iki šiol kompanija Lenovo su permaininga sėkme savo išmaniuosiuose telefonuose naudojo tokių kompanijų, kaip MediaTek, Intel ir Samsung procesorius. Tiesa, P. Korėjos kompanija labai nenoriai bendradarbiauja su savo konkurentu, todėl Lenovo vadovybė nusprendė šiuo klausimu įgyti tam tikros nepriklausomybės. Šaltiniai pažymi, kad nuosavas procesorių padalinys leis Lenovo SoC mikroschemas naudoti ne tik pagal tiesioginę paskirtį, tačiau ir kaip argumentą, derantis su mobilių procesorių tiekėjais.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos