Lenovo ruošia Think serijos išmanųjį telefoną – flagmaną


Lenovo-K900-011

Kompanijos Lenovo ThinkPad Business Unit padalinio viceprezidentas ir generalinis direktorius Dilip Bhatia leidiniui Sina Tech davė interviu, kurio metu paaiškėjo, jog kinų gamintojas planuoja išleisti išmanųjį telefoną su prekiniu ženklu Think (tikėtina, kad jis vadinsis ThinkPhone).

Kompanija Lenovo šiuo metu yra vienas didžiausių stacionarių kompiuterių gamintojų, tačiau ilgalaikėje perspektyvoje  planuoja diversifikuoti verslą ir imtis agresyvios mobilių įrenginių padalinio plėtros. Kinų gamintojas jau pademonstravo, kad gali išleisti tikrai neblogus įrenginius, kurie pasižymi nemaža paklausa: analitikų kompanijos Canalys duomenimis, per 2012 metus Lenovo išmaniųjų telefonų tiekimas padidėjo 200%, lyginant su 2011 metais, o tai leido užimti 5 vietą didžiausių išmaniųjų telefonų gamintojų sąraše.

Kol kas pagrindinis Lenovo dėmesys skiriamas gimtajai Kinijai, čia daug išleidžiama biudžetinių ir vidutinės klasės telefonų. Vis tik kompanija ketina aktyviai auginti ir savo rinkos dalį aukščiausio lygio mobilių sprendimų kategorijoje. Šaltinių teigimu, Think išmanieji telefonai pretenduoja konkuruoti tame pačiame lygmenyje, kaip ir iPhone, Galaxy S, Optimus G serijų modeliai.

Kompanija Lenovo bandys užkariauti mobilią rinką, pasinaudodama kompleksinėmis priemonėmis. Kiek anksčiau buvo pareikšta, jog investuos apie $800 mln. į naujus gamybinius pajėgumus, o visa tai skirta išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių tiekimo padidinimui. Pastaroji programa numatyta penkeriems metams, o jos poveikis jau matomas: iš japonų kompanijos NEC įsigytas mobilių įrenginių gamybos padalinys, taip pat reguliariai kalbama apie kinų kompanijos susidomėjimą kanadiečių BlackBerry. Galbūt Lenovo žvalgosi ir į kitas kompanijas, tačiau oficialių patvirtinimų vis dar nebuvo.

2 komentarai (-ų)

  1. Nustebęs parašė:

    Ar Jūs gyvenate iš šio portalo?


Kitos kategorijos naujienos