Lietuvą pasiekė „Nokia“ flagmanas „Lumia 920“


nokia-lumia-920Šią savaitę Lietuvoje pradedama oficiali aukščiausios klasės „Nokia“ išmaniojo telefono „Lumia 920“ prekyba. Sėkmingiausias „Nokia“ modelis su „Windows Phone“ operacine sistema Lietuvos operatorių salonus pasieks netrukus po to, kai „Mobile News 2013“ apdovanojimuose pelnė „Novatoriško telefono“ trofėjų.

„Pagal fotografavimo ir filmavimo galimybes „Nokia Lumia 920“ neturi sau lygiaverčių konkurentų tarp išmaniųjų telefonų. Šio „Nokia“ flagmano fotoobjektyve įmontuota slankiųjų lęšių technologija. Ji objektyvui padeda sugerti iki penkių kartų daugiau šviesos ir vartotojas išgauna aukštos kokybės nuotraukas. Slankieji lęšiai labiausiai gelbsti, kai fotografuojama be blykstės, esant blogam apšvietimui arba filmuojama judant“, – sako Vytenis Koryzna,  atsakingas už „Nokia“ pardavimus Lietuvoje.

Mėgstantys fotografuoti „Nokia Lumia 920“ įvertins ir dėl jame įdiegtų fotoaparato lęšių programėlių. Tai specialios programėlės, kurios kamerai suteikia naujų funkcijų ir savybių, pavyzdžiui, vartotojai gali užfiksuoti animuotas nuotraukas, įamžinti panoraminius vaizdus ar pašalinti iš nuotraukos netikėtai į kadrą įėjusius pašalinius asmenis. Šias programėles visi vartotojai gali atsisiųsti nemokamai.

Telefono fotoaparatu naudojasi ir „Nokia City Lens“ programėlė, kuri nukreipus objektyvą į miesto gatvę ekrane parodo informaciją apie netoliese esančias parduotuves, kavines, viešbučius ar lankytinas vietas. Programa yra susieta su „Nokia“ vietos nustatymo paslauga bei patobulintomis „Drive“ ir „Transport“ programomis ir gali sudaryti patogiausią maršrutą iki pasirinktos vietos.

nokia-lumia-920„Lumia 920“ padės nepasiklysti netgi didžiuosiuose Lietuvos prekybos centruose – telefone įdiegta  žemėlapių programėlė rodo ir prekybos centruose esančias parduotuves. Mėgstantiems keliauti ypač pravers GPS navigacija, veikianti net ir be interneto ryšio.

„Šis telefonas turi dar vieną savybę, kuri Lietuvoje turėtų būti sutikta labai palankiai. Tai – itin jautrus ekranas, kurį galima valdyti liečiant ne tik pirštu, bet ir mūvint pirštinėmis, taip pat įvairiais daiktais – raktais, tušinuku ar kitais. Tai ypač patogu šaltu metų laiku, nes telefonu galima naudotis nenusiėmus pirštinių. Kita vertus, ši savybė pravers ir, pavyzdžiui, ruošiant maistą: kai rankos miltuotos, pakanka saliero ar banano, kad atsilieptumėte į draugo skambutį“, – vaizdžiai pasakojo V. Koryzna. Anot jo, „Lumia 920“ ekranas išsiskiria ne tik savo jautrumu, bet ir ryškumu – vaizdas aiškiai matomas net saulės atokaitoje.

„Nokia Lumia 920“ yra pirmasis išmanusis telefonas pasaulyje, kurio bateriją galima įkrauti bevieliu būdu – telefoną padėjus ant specialaus kilimėlio. Galingiausias gamintojo istorijoje akumuliatorius (2000 mAh) yra integruotas į telefono korpusą, o tai sustiprina įrenginio konstrukciją ir labiau apsaugo telefoną jam nukritus ant žemės.Nokia-Lumia-920

„Nokia Lumia 920“ išmanusis telefonas nuo ketvirtadienio (balandžio 18 d.) prekyboje pasirodys geltonos, raudonos, baltos ir juodos spalvų. Numatoma jo kaina be sutarties – apie 1850 litų.

14 komentarai (-ų)

 1. ZeroFM parašė:

  1. Na jei koks kitas gamintojas irgi sugalvotų įdėti tokią optiką į tokio storio korpusą manau laisvai tai padarytų .
  2. Animuotos foto, panorama , ir kiti pribumbasai S3 pasirodant jau tai turėjo .
  3. Ketvirta pastraipa , VISA TAI LIETUVOJE NEVEIKIA .
  4. Mėgstantiems keliauti ypač pravers GPS navigacija, veikianti net ir be interneto ryšio. Hmmm iGO , Sygic , Navigon .
  5. Įdomu ar veiks kai bus -15 ir daugiau .
  6. http://www.youtube.com/watch?v=vsj3IkyAqEU + baterijos palyginimas https://www.dropbox.com/s/a3fjxj159iscjdn/920%20vs%20S3-S4.jpg

  • Leons parašė:

   1. O tai, kaip manai kodėl neįdėjo, kad jau taip lengva ir paprasta?
   2. Nu ir ką? iPhone 3G išleistas jau turėjo touchscreeną 😀 Nieks čia nesako, kad tai kažkokia naujieną, tiesiog privalumas telefono.
   3. Kaip tai neveikia? Aš kažkaip dar 2012 metų rudens pradžioj naudojau 🙂
   4. Third party produktai tai žinoma, bet tiesa pasakius po Android navigacijų visų tai Nokios stockinis produktas pasirodė daug geriau (plius išbandyta užsienyje tiek su Android tiek su Windows Phone vienu metu)
   5. Tai gerai, kad įdomu, dabar įsijunk http://www.google.lt gal net ir išsiaiškinsi 🙂
   6. Gal ir geriau Zamzungas išlaiko, bet aš tau galiu parodyt ir ilgiau išlaikančių, tik kokią proga tą Zamzungą kišti?

   Iš komentaro tipinis varguolio pamastymas – a va man ir taip geriau ir dar sutaupiau 15lt 🙂

   • Bulius parašė:

    Tai kur padejai savo Iphona ? Ar net neturejai jo? Tiek mirsti del Iphono o naudoji visokias Nokias ar tavo nekenciamus Samsungus .Ko cia varai ant zmogaus ? Juk ne jis gamino ta Samsung.Pasake jis savo nuomone ir viskas.O cia kiekvieno reiklas ar ta nuomone primti ar ne. Man pvz vezi varo nuo tavo Apple aukstinimo . Patinka ir naudokis , bet pasirodo kazkodel visokius androidus ar Nokias naudoji.Keistas zmogelis esi

    • Leons parašė:

     Neturiu, nes nepatinka 🙂 Android naudojau, bet tai viso labo funkcionalesnė ir kreivesnė iOS versija, bet čia diskusija ne apie OS vyksta. Aš savo nuomone irgi pasakiau – ZeroFM atveju ji nėra argumentuota ir net faktai nepatikrinti 🙂

 2. Pagaliau! parašė:

  Štai ir pasirodė naujas straipsnis!

 3. Mindaugas parašė:

  Visur tas straipsnis pasirode. reklma ir tiek 🙂 nors jau senai prekiaujam ta nokia, o jau greit ir nokia 928 turi iseiti palei gandus, tai atsilikimas su tiekimu i lietuva yra daugiau nei pusmetis. berods rugseji preitais metais pasirode, o tik dabar lietuvoje, tai letokai sakyciau juda..

 4. Kastytis parašė:

  Išsirinko žmona Nokia Lumia 620, tai kažkoks košmaras o ne telefonas. Pirmas užsikrovimas netoli 20 min ar daugiau. Sukonfiguruoti iki galo vos ne misija neįmanoma. Kam reikalingas dar vienas microsoft abonimentas, jei jau yra gmail, ir microsoft acc nafig nereikalingas. Bet ne kitaip negalima, parduotuvėje ir t.t. jo reikia, kuri galima pasakyti net nežinau kam ir reikalinga, apps reklamuoja virš 100k o realiai panaudojami tik keli, visi kiti mokami. Ir kainos tokios nevaikiškos kai kuriems apps. Viską sutvarkyti iki galo prisireikė vos ne dviejų vakarų, nervai vos atlaikė tokią nesamonę. Gerai tik tiek ne man naudotis reikės. Muzikos ar video failų paprastai į SD kortelę neįrašysi, nesupranta, būtinai reikia sukelti per kompiuterį. Jei tik rankomis neišjungsi mobilaus duomenų perdavimo ryšio, net prie įjungto wireless jungiasi per jį, labai sėkmingai surijo visą trafiką, o rankomis atjungus mobilų trafiką, wireless mato tik du kartus paspaudus refresh, nors lygis maksimum. Blin technologijos pinigams išmušinėti. Reziume – sau asmeniškai už jokius pinigus nepirkčiau, tai kažkokia telefono parodija, dar neaišku kaip jis dirbs ar bus stabilus, ar bus toks pat gliukas kaip ir Android. P.S. tai asmeniška nuomonė, ir ji nebūtinai turi atitikti kai kurių fanatų įsitikinimus.

 5. Leons parašė:

  O tai į garantinį nueit nesugalvojai? 😀

 6. Kastytis parašė:

  O ką aš ten pasakysiu ? Telefonas tai veikia, visos problemos suknistoje operacinėje sistemoje, perskaičiau forumų krūvas visi su panašiomis problemomis skundžiasi. Tai Microsoft programuotojai ne tos žolės apsirūkė kaip visada, o ne Nokia, vienas dalykas patiko tai labai neprastas fotoaparatas. Daugiau pliusų jokių nematau. Kaip sakoma šuo ir kariamas įpranta, bet aš asmeniškai prie tokių plytų ne tik mobile bet ir desktop versijoje neįprasčiau niekada.

  • Leons parašė:

   Nežinau, aš asmeniškai su tokiom bėdom nesusidūriau. Kolkas per šiektiek mažiau nei metus laiko buvau susidūręs tik su IE rebooto (turbūt kažkas pakibę buvo). Nežinau kaip su 620 modeliu gal ten specifinės to modelio bėdos. Tuo tarpu su android neiškenčiau daugiau metu, crashes, crashes everywhere 🙂 Ir apskritai, tie, kurie architektūra OS išmano, tai puikiai suvokia kame Android lagai ir nestabilumai palyginus su iOS ar WP.

 7. Poul parašė:

  Nupirko draugas panai tokį smartą. Paspaudinėjau, patyrinėjau – gal ir nieko. Tik man asmeniškai jau per didelis, kaip ir Galaxy S3 ar S4, Galaxy S2 dar telpa delnan ir patogus gana.
  Dabar kalbant apie šį straipsnį, tai kur gi tau Nokia atstovas neišsaukštins produko kuriam atstovauja. Matosi kad žmogus neturi savo nuomonės ir tik pezi, nėra paminėta nei privalumų nei minusų lyginant su kitais išmaniaisiai, kaip daro rimtesni tecnologijų portalai. Toks sakyčiau pompastinis traipsniukas.
  Visų pirma visos rimtos navigacijos tomtom, navigon, igo ir kitos veikia be interneto – ne vien Nokios navigacija. Dar sakyčiau nėra įpatingai gera ir patogi ta Nokios ar MS navigacija, na bet naudotis galima.
  Antra, tas bevielis pakrovimas ant to kilimėlio – tai absurdas, tas pats krauti pakrovėju, nes ar vienaip ar kitaip tu negali atitraukti nuo kilimelio, arba ištraukti laido. Kai smartuose bus toks bevielis pakrovimas, kad tau nereikįtų prisirišt prie kitų daigtų – tada tai bus vau, dėl ko mane tai domintų. Pvz. numeti namie kokį blokelį į kampa ir nereik rūpintis, dėt ant kilimėlio ar kišti tą laidą.

  Nokia 920 yra tikrai geras išmanusis telefonas, bet šis straipsnis kai kur per daug išauksština priedus ar funkcijas.

 8. Pasipiktinęs parašė:

  Kodėl neberašot straipsnių??? Bankrutavote??? Tai daugiau reklamos reikėjo dėti ir būtumėt išsilaikę.

 9. Tomas parašė:

  Puikus telefonas, teko išbandyti!


Kitos kategorijos naujienos