Žaidimo Lost Planet 3 debiutas atidėtas


Lost-Planet-3_screenshot

Šaudyklės Lost Planet trečiąją dalį pavyks pažaisti ne anksčiau kaip šių metų vasaros pabaigoje, nors dar prieš mėnesį buvo pranešta, kad Lost Planet 3 pasirodys šių metų birželio mėnesį. Tuomet kompanijos Capcom atstovai kalbėjo, kad JAV vartotojai žaidimą galės gauti birželio 25 d., o europiečiai – birželio 28 d.

Dabar atėjo balandžio mėnuo, o studija ėmė ir persigalvojo, visa tai motyvuodama tam tikrais „su verslu susijusiais aspektais“. Taigi dabar mūsų galvose turėtų būti kitos datos: Naująjį Pasaulį žaidimas pamatys rugpjūčio 27 d., Senąjį Pasaulį – tos paties mėnesio 30 d. Priminsime, kad žaidimą kuria Kalifornijos studija Spark Unlimited; projektas bus skirtas PC, XBOX 360 ir PS3.

Lost Planet 3 pasakos priešistorę, kas buvo iki pirmos dalies. Kompanija NEVEC visai neseniai baigė parengiamuosius darbus, kurie numatė planetos E.D.N. III įsisavinimą. Mūsų herojus keliauja į ledu padengtą koloniją, kurioje knibžda įvairiausi į vabzdžius panašūs monstrai. Jis dar nežino visko apie pačią korporaciją, kuriai jis dirba. Tačiau įtarimai atsiranda gana greitai, ir tuomet teks bėgioti nuo baisiųjų padarų, tačiau ir tirti tarpplanetinių verslininkų machinacijas.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos