MechWarrior Online turėtų pasirodyti vasaros pabaigoje


Jei tik perkaitinsite ginklus, apie pergalę prieš varžovus galite pamiršti (kaip tikrame kare)

Jei tik perkaitinsite ginklus, apie pergalę prieš varžovus galite pamiršti (kaip tikrame kare)

Veiksmo žanro žaidimas MechWarrior Online turėtų pasirodyti šių metų III ketvirčio pabaigoje, praneša studija Piranha Games

…Tačiau pažaisti galima jau dabar, tiesa, tik Beta versiją. Projekto kūrimas kiek užsitęsė, tačiau vis tik artėja prie logiškos pabaigos. Kūrėjai pažadėjo „išleisti žaidimą ne vėliau kaip rugsėjo 21 d.“, tačiau greičiausiai tai įvyks jau vasarą.

O štai siužetinių kampanijų gerbėjus mes dabar nuliūdinsime. Į klausimus apie galima vieno žaidėjo kampaniją kūrėjai atsakė vienareikšmiškai neigiamai. Tačiau buvo pasakyta, jog per du artimiausius mėnesius planuojama optimizuoti tinklinio režimo dalį, o tai leis vienu metu žaisti 24 žaidėjams, vėliau bus perdaryta sąsaja, kol  galų gale „atsiras galimybė prisijungti prie didžiųjų namų, esančių BattleTech visatoje“.

MechWarrior Online pasaulyje mūsų laukia žiaurios kautynės, o jų pagrindu taps didžiulės kovinės mašinos, vienoje iš jų sėdėsime ir mes. Kautynės vyks išskirtinai online režime, tad teks pasirūpinti ir greitu, stabiliu Interneto ryšiu.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos