Microsoft: Windows 8 Blue bus atsukta į vartotoją veidu


windows-8-start-menu-screen

Paul Thurrot, autoritetingas žurnalistas, kuris rašo apie korporacijos Microsoft veiklą (o anksčiau ir dirbęs joje), patvirtino džiaugsmingas naujienas apie tai, jog būsimame operacinės sistemos Windows 8 atnaujinime (versija 8.1, žinoma kodiniu pavadinimu “Blue”) leis vartotojui sugrąžinti mygtuką “Start” ir galimybę, kad operacinė sistema pasikrautų iš karto į tradicinį Desktop režimą (o ne „plytelių“ pilną Modern UI, kaip yra dabar). Kiek anksčiau tokią informaciją patvirtino Mary Jo Foley – dar vienas garsus žurnalistas, rašantis apie programinės įrangos giganto veiklą.

Paul Thurrot teigia, kad apie būsimus pokyčius sužinojo nepriklausomai nuo Mary Jo Foley, ir patvirtino, jog mygtuko „Start“ integracija ir paskrovimas į klasikinį darbastalį bus grąžintas į Windows 8, o tam nurodymą tiesiogiai davė pati Microsoft vadovybė (savo ruožtu, Windows kūrėjų padalinys dar iki šiol mano, jog vartotojams nuolaidos neturėtų būti daromos ir šie turėtų priprasti prie kitokių realijų).

Metodiškas vartotojų užklausų ignoravimas – tai gana keistas korporatyvinės savižudybės būdas“, – susidariusią situaciją reziumavo garsus žurnalistas, ir su juo labai sunku nesutikti. Taigi reikėtų pasidžiaugti tvirta verslo srities atstovų, kurie ignoruoja Windows 8, pozicija, kadangi jų dėka programinės įrangos gigantas iš Redmondo pradeda atsisukti veidu į vartotoją, kadangi kitokiu atveju gresia patirti tikrai nemažų nuostolių, ypač tuo metu, kai aktyviai siaučia iOS ir Android uraganai.

Vienas komentaras

  1. Me parašė:

    Tai buvo tendencingas zingsnis isimant starta laikinam. Durniui aisku – MS paaukojo daug vartotoju nervu del to kad ateiti i metro aplinka zmones neziuretu kaip dabar ziurejo ir pirktu pirktu pirktu. Kaip sakoma pripratino aki, kai tuo tarpu Ios ar androidas jau ir taip pagal defaulta limpa.


Kitos kategorijos naujienos