Naujos užuominos apie GeForce GTX Titan LE


GTX-Titan

Kiek anksčiau jau buvo kalbama, jog šių metų vasarą kompanija nVidia gali išleisti dar vieną žaidimų gerbėjams skirtą vaizdo plokštę su grafiniu procesoriumi GK110, kuris bus kiek lėtesnis ir pigesnis už dabartinį GeForce GTX Titan.

Vokiečių puslapis ComputerBase.de sau įprasta maniera naujoje programos HWiNFO versijoje aptiko informaciją apie grafinio procesoriaus GeForce GTX Titan LE palaikymą. Sprendžiant iš turimos informacijos, tai bus kaip tik tas „apipjaustytas“ GeForce GTX Titan variantas, kurį ir pasirodys artimiausioje ateityje.

Priminsime, kad GeForce GTX Titan gali pasigirti 7 mlrd. tranzistorių, 2688 CUDA branduolių bei 6 GB GDDR5 operatyvios atminties, kurią su grafiniu procesoriumi jungia 384 bitų magistralė. Teigiama, kad produktyvumas siekia 4,5 TFLOPs (trilijonus operacijų su plaukiojančiu kableliu per sekundę), skaičiuojant vieno skaičiaus po kablelio tikslumu, ir 1,3 TFLOPs, skaičiuojant dvigubu tikslumu.

Ruošiamas debiutui naujokas, kaip tvirtinama, gaus 2496 CUDA branduolius ir 5 GB GDDR5 operatyvios atminties su 320 bitų magistrale. Tai bus „apipjaustytas“ GK110 variantas, kuris leis kartu sumažinti ir kainą. Dabar GeForce GTX Titan kaina sudaro apie 1000 JAV dolerių, o už tiek galima įsigyti kelias Radeon HD 7970, kurios savo sparta vis tik lenkia nVidia flagmaną. Tokiu būdu, GeForce GTX Titan LE šią neteisybę turėtų ištaisyti (aišku, viskas priklausys nuo nVidia kainų politikos).

Vienas komentaras

  1. karolis parašė:

    sita tai su mielu noru paimciau, jei gera kaina butu


Kitos kategorijos naujienos