nVidia pristatė mobilių vaizdo plokščių GeForce GT 700M šeimą


NVIDIA_GeForce_GT_700M_Series

Kaip nekeista, būtent balandžio 1-ąją kompanija nVidia pasirinko savo naujų grafinių sprendimų, priklausančių GeForce 700M serijai anonsui. Iš viso kompanija pristatė penkis naujus grafinius adapterius – GeForce GT 750M, GeForce GT 745M, GeForce GT 740M, GeForce GT 735M ir GeForce GT 720M.

Įdomu tai, kad nVidia savo mobilioms vaizdo plokštėms sugalvojo naują spartos matavimo vienetą – GeForce Performance Score, kuris lygus iškritikuoto (ir netgi išjuokto) grafinio adapterio Intel HD Graphics 4000 spartai. Naujokų techninių specifikacijų gamintojas, deja, neatskleidžia, užsimindamas, kad jos gali skirtis, priklausomai nuo šias vaizdo plokštes naudosiančio OEM kompiuterių gamintojo.

Belieka priminti, kad visi nVidia nauji sprendimai palaiko automatinio spartinimo technologiją GPU Boost 2.0, taip pat firminį režimą nVidia Optimus, kuris leidžia taupyti bateriją, paskirstydamas nešiojamo kompiuterio apkrovą tarp integruotos ir diskretinės grafikos. Nešiojamus kompiuterius su pastarosiomis vaizdo plokštėmis greitu metu turėtų pristatyti kompanijos ASUS, Dell, Lenovo, MSI, HP, Acer, Samsung, Sony ir Toshiba.

NVIDIA_GeForce_GT_700M_speed

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos