Paviešinta išmaniojo telefono Amazon Kindle Air išvaizda


Gandai jau anksčiau minėjo, kad kompanija Amazon ruošiasi išleisti savo pirmąjį išmanųjį telefoną šių metų II ketvirtyje. Pastarasis turėtų gauti 4,7“ įstrižainės ekraną. Vis artėjant naujojo mobilaus įrenginio debiuto datai, Internete pasirodo vis daugiau duomenų apie jo charakteristikas.

amazon-kindle-air

Informuoti šaltiniai teigia, kad Amazon užsibrėžė labai ambicingą tikslą – sukurti nebrangų, tačiau kartu labai funkcionalų įrenginį. Pastarasis gaus Intel Atom aparatinę platformą ir operacinę sistemą Windows Phone, bus palaikomi 3G ir 4G LTE mobiliojo ryšio standartai. Be viso kito, jame atsiras vietos Wi-Fi 802.11n bevielio ryšio adapteriui, 8 MP raiškos kamerai su galimybe filmuoti Full HD režimu. Apie duomenų kaupiklio talpą kol kas informacijos nėra, tačiau teigiama, kad jis bus didesnis nei 2 GB, tokiu būdu, galima spėti, kad kompanija ir toliau propaguos savo „debesų“ tarnybas.

Įdomiausia yra tai, kad šaltinis paviešino ir išmaniojo telefono pavadinimą – jis vadinsis Amazon Kindle Air. Kaip žinia, kompanijos planšetinis kompiuteris vadinasi Fire, tuo tarpu el. knygų skaityklės Kindle iki savo premjeros turėjo kodinį pavadinimą Earth, tad toks telefono kodinis pavadinimas buvo visai tikėtinas ir nuspėjamas. Ekspertai spėja, koks gi Amazon produktas turės kodinį pavadinimą Water: galbūt taip bus lemta vadintis išmaniajam laikrodžiui, prie kurio dabar dirba visa eilė kompanijų?

4 komentarai (-ų)

 1. Pasipiktinęs parašė:

  Kas čia per nuotrauka? Visai jau išprotėjot? 😀

 2. assasiner223 parašė:

  apple patents incoming

 3. Ignas parašė:

  xD fotke tai gera

 4. BigR parašė:

  Ne veltui buvo balandzio 1 🙂


Kitos kategorijos naujienos