Per artimiausius 5 metus gali būti parduota 10 mln. „protingų“ akinių


Tokius dalykėlius, kaip Google Glass, einant į tam tikrus barus, teks palikti už durų

Šių metų pabaigoje arba kitų metų pradžioje kompanija Google ketina pradėti pardavinėti taip vadinamus „protingus“ akinius – kažkas panašaus į išmanųjį telefoną, kuris integruotas į akinių rėmelius ir turi ekraną tiesiai prieš vieną iš žmogaus akių. Šis projektas yra žinomas kaip Google Glass. Antra vertus, praėjusiais metais buvo parduota maždaug penkiasdešimt tūkstančių panašių įrenginių.

Šiemet, analitikų iš kompanijos IHS iSuppli teigimu, gali būti parduota apie 240 000 „protingų“ akinių, o tai sudarys maždaug 150 proc. metinį augimą.

Pats įdomumas prasidės vis tik 2014 metais, kai korporacija Google pradės masiškai prekiauti savo naujuoju produktu. Esant dabartinėms rinkos sąlygoms, tokio tipo įrenginių pardavimų augimo tempai gali sudaryti maždaug 250 proc. per metus.

2016 metais, analitikų teigimu, protingų akinių pardavimai per metus galėtų siekti visus 6.6 mln. vienetų. Iš viso iki to laiko turėtų būti parduota apie 10 mln. akinių. Aišku, visa tai atsitiks tik tuo atveju, įspėja IHS analitikai, jei Google apčiuops tą aukso viduriuką, kuris patiks vartotojai ir savo kelyje nesutiks visuotinio visuomenės pasipiktinimo. Jei pasitvirtins pesimistinis scenarijus, Google Glass pardavimai per 2016 metus neviršys 1 mln. įrenginių per metus.

Akiniai taps populiarūs, jei atsiras įdomios jų panaudojimo sferos, o pats įrenginys netaps tiesiog dar vienu eiliniu registratoriumi to, kas vyksta aplinkui.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos