Pasirodė pirmasis žaidimo Thief 4 vaizdo klipas


Stealh/action žanro žaidimas Thief 4 pagaliau išlindo iš šešėlio ir pasirodė nauju pavidalu – Eidos Montreal pristatė pirmąjį naujosios projekto dalies vaizdo klipą.

Kaip ir buvo galima tikėtis, „vagis“ pasikeitė labai smarkiai – ir tai neturėtų stebinti, kadangi nuo trečiosios dalies Thief: Deadly Shadows praėjo visi devyneri metai (šis pasirodė 2004 m.). Nuo to laiko technologijos pažengė toli, taigi mūsų laukia graži grafika, perdirbta fizika, taip pat labai susuktas ir nelinijinis siužetas. Kiekvieną misiją, tikėtina, kūrėjai leis pereiti keliais skirtingais būdais – juo labiau, kad tai yra Thief serijos vizitinė kortelė.

Vaizdo klipo aprašyme teigiama, kad Thief 4 kuriamas naujos kartos žaidimų konsolėms, tame tarpe ir PlayStation 4. PC platforma taip pat minima, o štai apie PS3 ir XBOX 360 nieko neužsimenama. Ar kūrėjai ryšis projektą perkelti ir į dabartines konsoles, didelis klausimas.

Priminsime, kad Thief 4 turi pasirodyti 2014 metais. Šių metų vasaros pradžioje, tradiciškai, įvyks renginys E3 2013, kuriame turėtų būti parodytas naujasis „vagis“ visu gražumu.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos