SEGA prisipažino, kad apgavo Aliens: Colonial Marines gerbėjus


Japonų kompanijai SEGA teko prisipažinti, kad žaidimo Aliens: Colonial Marines reklaminiai klipai neatspindėjo realios kokybės ir galėjo suklaidinti potencialius pirkėjus. Pastarasis pareiškimas nuskambėjo iš karto po to, kai vienas žaidėjų kreipėsi britų Reklaminių standartų agentūrą (Advertising Standards Agency) su skundu dėl daugybę kartų iškritikuotos šaudyklės.

Mano skundo esmė – tai absurdiškas skirtumas tarp žaidybinių vaizdo klipų ir realiu žaidimo procesu. Aš nenorėjau gauti kompensacijos ar priversti SEGA išmokėti baudą. Esmė ta, kad industrija, kaip bet kuri kita, turėtų būti atsakinga už akivaizdų vartotojo apgaudinėjimą. Pati agentūra nelabai ką gali padaryti, o štai negatyvūs atsiliepimai žiniasklaidoje – visai kitas reikalas“, – teigė žaidėjas, pasivadinęs slapyvardžiu „subpardave“.

Po tokių pareiškimų, kurie iš tikrųjų įgavo nemažą rezonansą, žaidimo leidėjas buvo priverstas visus Aliens: Colonial Marines vaizdo klipus pažymėti užrašu, kuris įspėja, kad vaizdai juose atspindi neužbaigtą žaidimo versiją. Antra vertus, galima pažvelgti ir iš kitos pusės: galbūt reklaminiai vaizdo klipai ir nelabai atspindi realybės, tačiau ir galutinė žaidimo versija buvo iškritikuota iki paskutinio kadro. Jau ko vertas anksčiau vieno iš žurnalistų išplatintas vaizdo klipas, kuriame jis vieną iš Aliens: Colonial Marines lygių pereina be vienintelio šūvio:

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos