Snapdragon 800 grafikos posistemei neprilygo net Apple A6X


Dar šių metų pradžioje, parodoje CES 2013, kompanija Qualcomm pristatė mobilių SoC mikroschemų naują šeimą, iš kurių ypatingai išsiskyrė procesoriai Snapdragon 600 ir Snapdragon 800.

Abu modeliai pasižymėjo patobulinta procesorių mikroarchitektūra, LPDDR3 atminties, taip pat aparatiniu OpenGL ES 3.0 palaikymu. Ir jei pirmasis modelis jau visuotinai naudojamas (galima prisiminti HTC One ir Samsung Galaxy S4), tai antrasis buvo atidėtas iki šių metų II ketvirčio pabaigos. Tačiau jau dabar ėmė rodytis pirmieji naujojo Qualcomm flagmano testai, kurie tikrai palieka nemažą įspūdį.

Testų rezultatai buvo pastebėti GLBenchmark duomenų bazėje. Remiantis pateiktais rezultatais, pirmuoju įrenginiu su Snapdragon 800 turėtų tapti išmanusis telefonas kodiniu pavadinimu LG D801, kuris greičiausiai rinkoje pasirodys kaip LG Optimus G2 ir bus skirtas JAV operatoriui T-Mobile. Deja, GLBenchmark išbando tik grafikos posistemės galimybes ir netestuoja skaičiavimų branduolių ar atminties posistemės.

GLBench-D801

Taigi remiantis pateikta lentele, Adreno 330 lenkia PowerVR SGX554MP4, kuris naudojamas planšetiniame kompiuteryje iPad 4. Atsižvelgiant į pilną OpenGL ES 3.0, visa tai žaidimų kūrėjams leis pasinaudoti tokiomis galimybėmis, kaip vieningas tekstūrų suspaudimo standartas, nauji glotninimo parametrai ir kiti patobulinimai. Reikia pažymėti, kad išmanusis telefonas demonstruoja didesnį produktyvumą nei planšetinis kompiuteris, o čia jau reikia daug atidžiau padirbėti su energijos taupymo režimais. Sprendžiant iš testų, LG telefone procesorius veikia 1,7 GHz taktiniu dažniu, nors Snapdragon 800 maksimumas deklaruotas ties 2,3 GHz riba.

Iš kitų LG išmaniojo telefono specifikacijų galima paminėti Full HD ekraną su aktyvia 1794 x 1080 raiška, o tai leidžia spėti, kad kompanija panaudos ekrano sensorinius mygtukus, kaip tai galima matyti paskutiniuose Nexus serijos telefonuose ir Android planšetiniuose kompiuteriuose. Operacinės sistemos vaidmenį atliko Android 4.2.2 Jelly Bean. Žinoma, apie LG naujoko anonso datą nėra jokių duomenų, tačiau nuo testų duomenų pasirodymo iki debiuto paprastai praeina maždaug mėnuo, todėl visai tikėtina, kad naująjį LG flagmaną pamatysime jau gegužės mėnesį.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos