Microsoft teigia, kad Surface Pro – ne planšetė, o kompiuteris


Steven Sinofsky (kairėje) ir Panos Panay pasakoja apie planšetinį (?) kompiuterį Surface

Steven Sinofsky (kairėje) ir Panos Panay pasakoja apie planšetinį (?) kompiuterį Surface

Microsoft Surface planšetinių kompiuterių gyvenimą visuomenė pradėjo akylai stebėti iš karto po jų pasirodymo. Kuklūs Surface RT versijos pardavimai aiškinami neišplėtota programine infrastruktūra. Savo ruožtu, planšetinio kompiuterio su operacine sistema Windows 8 Pro atveju iš trūkumų minima jau aukšta kaina, kuklus baterijos darbo laikas ir ribotas vieta vartotojo duomenims integruotame kaupiklyje.

Puslapis GeekWire taip pat palietė šią temą, o kartu publikavo naujieną apie Surface krypties kompanijoje Microsoft vadovą Panos Panay, kuris Redmonde vykusioje konferencijoje CIO publikai pateikė keletą netikėtų pareiškimų. Pirma, jis įtikino susirinkusios informacinių technologijų kompanijų direktorius, kad Surface greitai pradės kovą dėl verslo segmento, nors kuriant šį produktą, buvo akcentuojamas vartotojų segmentas.

Antra, Microsoft atstovas prisipažino, kad Surface versija su operacine sistema Windows 8 Pro nuo pat pradžių buvo kuriama kaip kompiuteris, o ne kaip planšetė. Taigi dėl viso to šiam įrenginiui turėtų būti atleista ir jo didelis svoris, ir kuklus baterijos darbo laikas. Prioritetu čia buvo įrenginio produktyvumo lygis, kuris neturėjo nusileisti tradicinio formato kompiuteriams. Priminsime, kad Surface Pro turi mobilų procesorių Intel Core i5, kurį galima rasti ir ultrabookuose.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos