Unreal Engine 4 dabartinėms konsolėms nebus prieinamas


Žaidimų portalas CVG pranešė, kad varikliukas Unreal Engine 4, vieno iš Epic Games įkūrėjų teigimu, nepalaikys dabartinės kartos žaidimų konsolių XBOX360, PS3 ir Wii U, kadangi jis bus skirtas išskirtinai PC bei naujos kartos konsolėms PlayStation 4 ir XBOX720.

Kompanija Epic Games nuo pat pradžių neplanavo kurti žaidimų su UE4 „šiai kartai“, pozicionuodama ketvirtą Unreal Engine versiją išskirtinai PC ir „naujai kartai“. Antra vertus, XBOX360, PS3 ir Wii U savininkai neturėtų nusiminti – jiems vis dar prieinamas labai neblogas varikliukas Unreal Engine 3, kurio pagrindu bus kuriami nauji žaidimai.

Be šios naujienos Epic Games pranešė, kad PlayStation 4 galimybių parodymui paruošta atnaujinta Unreal Engine 4: Elemental demonstracija, kurios firminis variantas praėjusiais metais buvo parodytas su viena vaizdo plokšte GeForce GTX 680, 16 GB operatyvios atminties ir „šiuolaikiniu procesoriumi“. Tokiu būdu, galima spėti, kad Sony PlayStation 4 aparatinė dalis galės pasigirti panašiu produktyvumo lygiu, kaip ir galingos PC sistemos.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos