Windows 8.1 – naujas operacinės sistemos Windows Blue pavadinimas


Remiantis vaizdais, patekusiais iš naujienų portalo ZDnet žurnalistų rankas, kompanija Microsoft apsisprendė su galutiniu atnaujintos Windows 8 operacinės sistemos variantu, kuris dabar žinomas kodiniu pavadinimu Windows Blue. Kai tik aktuali versija pasieks finalinę stadiją, ji vadinsis Windows 8.1. Belieka tikėtis, jog pastaroji informacija nėra balandžio 1-osios atgarsis.

windows-8-1-screen

Kaip jau ne kartą rašyta, atnaujinimo pasirodymas turėtų įvykti šių metų rugpjūčio mėnesį. Windows Blue taps pirmąja Windows 8 atnaujinimų cikle, tačiau pastaruoju vardu vadinsis ne tik ši operacinė sistema, tačiau ir platus kompanijos produktų spektras, įskaitant Windows Phone ir Windows RT. Pastaroji greičiausiai vadinsis Windows RT 8.1.

Vakar Internete pasirodžiusioje nuotraukoje matoma operacinės sistemos versija „Buld 9375“, t.y. naujesnė, nei nutekintas anksčiau ISO atvaizdas. Toks pavadinimas dar kartą patvirtiną, jog pirmasis atnaujinimas nebus vienintelis, kol dienos šviesą pamatys operacinė sistema Windows 9.

Taip pat kai kurie ekspertai iškėlė hipotezę, kad ruošiamas Microsoft atnaujinimas gali būti mokamas, tačiau oficialaus patvirtinimo (ar paneigimo) iš kūrėjų pusės nebuvo.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos