Microsoft išleido Windows Embedded 8 Industry


Maždaug prieš keletą savaičių kompanija Microsoft pristatė pirmąsias dvi atnaujintos operacinės sistemos Windows Embedded versijas: Windows Embedded 8 Pro ir Windows Embedded 8 Standard. Vakar prie jų prisijungė ir naujas integruojamų sistemų atstovas – Windows Embedded 8 Industry.

Kūrėjai savo tinklaraštyje teigia, kad pastaroji versija pasiūlys vieningą standartą, dirbant su plačių pramoninių, medicinos, prekybos ir kitais specialios paskirties įrenginiais. Nepriklausomai nuo to, ar ši operacinė sistema įdiegta į mokėjimo terminalus, prekybos automatus arba specializuotas valdymo paneles, jų naudojimas leis kūrėjams kurti programinę įrangą, kuri bus suderinama su visais minėtais įrenginiais. Intuityvi vartotojo sąsaja, kaip teigiama, supaprastins naujos operacinės sistemos diegimą ir palaikymą. Kadangi operacinė sistema sukurta Windows 8 pagrindu, bus palaikomas pilnavertis įrenginių darbas su „debesų“ tarnybomis.

Windows Embedded 8 Industry turės tris variantus – Windows Embedded 8 Industry Pro, Windows Embedded 8 Industry Pro (Retail) ir  Windows Embedded 8 Industry Enterprise. Pirmasis iš jų pozicionuojamas kaip variantas medicinos ir pramoniniams įrenginiams, antrasis – terminalams, kioskams ir mažmeninės prekybos kioskams. Norintiems daugiau sužinoti apie naujas OS versijas kompanija Microsoft siūlo apsilankyti puslapyje GetWindowsEmbedded8.com, kuris specialiai skirtas būtent Windows Embedded.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos