Acer atnaujino nešiojamus kompiuterius Aspire V5 ir V7


acer-aspire-v7

Nešiojamas kompiuteris Acer Aspire V7

Kompanija Acer specialaus renginio Niujorke (JAV) metu tarp visų kitų produktų pristatė ir atnaujintus nešiojamus kompiuterius Aspire V5 ir V7. Šiose serijose galima surasti modelius su 11,6“, 14“ ir 15,6“ įstrižainės ekranais. Visi jie turi modifikacijas su sensoriniais ekranais, tuo tarpu 14“ ir 15,6“ modeliai gali turėti ir paprastus ekranus, kurie nepalaiko Multi-Touch technologijos.

Didelius ekranus turintys nešiojami kompiuteriai gali turėti IPS matricas su 1366 x 768 arba 1920 x 1080 taškų raiška. Už skaičiavimus yra atsakingi dviejų arba keturių branduolių Intel arba AMD procesoriai. Vietoj integruotos grafikos yra galimybė pasinaudoti NVIDIA GeForce GT7ХХM arba AMD Radeon HD8750 vaizdo plokštėmis. Modeliai Aspire V7 nuo savo jaunėlių Aspire V5 skirias specialia „Silky Touch“ danga, naujausiais Intel procesoriais, kaip opciją čia galima pasirinkti SSD kaupiklį bei technologiją Intel Wireless Display (WiDi).

Be viso kito atnaujintuose modeliuose buvo šiek tiek pakeistas dizainas, tokiu būdu, nuo šiol Aspire V5 ir V7 gali pasigirti šiek tiek plonesniais korpusais. Atnaujintų modelių pasirodymas prekyboje numatytas gegužės mėnesio pabaigoje, bazinės komplektacijos kaina prasidės nuo 499 JAV dolerių (~ 1330 lt be mokesčių). Apie tai, kokiuose regionuose anksčiau pasirodys atnaujinti nešiojami kompiuteriai, šiuo metu nepranešama.

Nešiojamas kompiuteris Acer Aspire V5

Nešiojamas kompiuteris Acer Aspire V5

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos