Acer papasakojo apie savo planus planšetinių kompiuterių rinkoje


Planšetinis kompiuteris Acer Iconia W700 su Windows 8 (engadget.com nuotrauka)

Planšetinis kompiuteris Acer Iconia W700 su Windows 8 (engadget.com nuotrauka)

Taivano leidinys Focus Taiwan publikavo kompanijos Acer prezidento Scott Lin komentarus, kurie buvo padaryti vieno iš renginių, kuriame buvo pristatyti nauji planšetiniai ir hibridiniai įrenginiai, metu. Acer atstovas pranešė, jog kompanija planuoja sutvirtinti savo pozicijas planšetinių kompiuterių rinkoje dar šiemet.

Pirma, kitą mėnesį bus pristatytas jau spėjęs virtualiose Amazon vitrinose sušmėžuoti planšetinis kompiuteris Iconia W3, kuris atspindi naująją Windows 8 įrenginių kartą – sprendimas turės 8“ įstrižainės ekraną, kartu galės pasigirti daug mažesne kaina, kuris sieks $380, taigi planšetiniams kompiuteriams su Windows 8 tai bus neregėtos žemumos.

Įkvėpta savo 7“ planšetinio kompiuterio Iconia B1 sėkmės (nuo sausio mėnesio jis parduotas jau 1,5 mln. vienetų tiražu), kompanija Acer ketina artimiausioje ateityje pristatyti šio modelio atnaujintą versiją su 2 branduolių procesoriumi ir 1 GB operatyvios atminties. Naujokas bus brangesnis už pirmtaką, kuris dabar rinkoje prieinamas už $149 – $169. Iš esmės, gamintojas tikisi, kad 2013 m. 7“ planšetinių kompiuterių dalis jo atitinkamų sprendimų asortimente sudarys apie 30%.

8“ įstrižainės ekraną turėsianti produkcija užims 50% asortimento, tuo tarpu likę 20% teks 10“ modeliams. Iš viso per šiuos metus Acer ketina parduoti 10 mln. planšetinių kompiuterių ir užimti 5% rinkos. Kompanija su planšetinių kompiuterių segmentu sieja labai dideles viltis, kadangi po sunkaus starto ši produkcija pagaliau pradeda atnešti dividendų.

Kartu buvo pranešta, kad birželio mėnesį bus pristatyta atnaujinta neseniai pristatyto 7,9“ planšetinio kompiuterio Iconia A1 versija, tuo tarpu rugpjūtį turėtume sulaukti 10“ modelio Iconia A3. Jei tikėti gandais, jam priskiriama maždaug $200 kaina. Su tokia agresyvia kainodara Acer tikrai turėtų būti pastebėta, todėl šios kompanijos naujos produkcijos vartotojai turėtų laukti su nekantrumu.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos