Acer ruošia planšetę su Haswell procesoriumi ir 2560 x 1440 raiškos ekranu


Planšetinis kompiuteris Acer Iconia W510 gaus žymiai galingesnę pamainą (Engadget nuotrauka)

Planšetinis kompiuteris Acer Iconia W510 gaus žymiai galingesnę pamainą (Engadget nuotrauka)

Iki Intel Haswell architektūros procesorių oficialaus anonso lieka mažiau nei savaitė, o kai kur juos jau galima įsigyti (už tai reikia dėkoti visur spėjantiems kinams). Savo naujuosius produktus su būsimais procesoriais jau ruošia ne vienas gamintojas; nemažai apie tai rašyta, kalbant apie naujus Asus nešiojamus kompiuterius.

Vis tik bene įdomiausia naujiena turėtų tapti kompanijos Acer ruošiamas planšetinis kompiuteris. Pastarasis gaus ne tik operacinę sistemą Windows 8, tačiau, matyt, taps pirmuoju šios kategorijos produktu, kuriame rasime ULV klasės Haswell procesorių.

Šaltinių teigimu, naujasis Acer planšetinis kompiuteris šiuo metu žinomas kodiniu pavadinimu „Bulgari“, jis gaus 11,6“ įstrižainės ekraną, o jo raiška sudarys 2560 x 1440 taškų. Aparatinės įrangos „širdimi“ taps ketvirtos kartos Core i3 serijos atstovas, bus įdiegta 4 GB operatyvios atminties, 64 GB integruotas duomenų kaupiklis, kurį bus galima praplėsti microSD atminties kortelės dėka. Nugarinėje dalyje turėtume rasti 8 MP raiškos kamerą.

Atsižvelgiant į tokias technines specifikacijas, galimas spėti, jog planšetinio kompiuterio kaina iš pradžių bus labai nedemokratiška, antra vertus, maksimalistai turėtų gauti tikrai dėmesio vertą produktą, kuris savo produktyvumo lygiu lenks daugumą (galbūt net ir visus) konkurentų su ARM platforma.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos