ADATA siūlo XPG V2 serijos operatyvios atminties modulius


Kompanija ADATA dar kartą nusprendė priminti apie savo operatyvios atminties modulius, kurie galėtų atsirasti naujuose kompiuteriuose su Intel Haswell procesoriais – pastarųjų debiutas numatytas pačioje birželio mėnesio pradžioje. Kaip žinia, ADATA siūlo ir operatyviąją atmintį spartinimo gerbėjams, o šiuo atžvilgiu nauja Intel platforma ruošia tam tikrų malonių siurprizų, nors lygiagrečiai pasirodysianti AMD Richland platforma taip pat gali pasigirti puikiais atminties spartinimo rezultatais.

adata_xpg_v2

Bet kokiu atveju, ADATA savo XPG V2 modulius skiria būtent būsimiems Intel naujos kartos procesorių savininkams, kurie įsigys ir naujas motinines plokštes su Intel Z87 mikroschemų rinkiniais. Nors iš oficialių režimų iš pradžių palaikomas DDR3-1333 su CL parametrais 9-9-9-24, profilio XMP palaikymas leidžia šiai atminčiai dirbti ir DDR3-2800 režimu, kai CL parametrai lygūs 12-14-14-36, o įtampa lygi 1,65 V.

Nors daugiausia akcentuojami naujos formos radiatoriai, jie žada gana didelį efektyvumą, išsklaidant išskiriamą šilumą. Be to, gamindamas šios serijos modulius, gamintojas nepagailėjo daugiau vario, nei įprastų atminties modulių atveju. XPG V2 serijos atmintis bus siūloma rinkiniuose 2x 4 GB ir 2x 8 GB. Be jau minėtų DDR3-2800 modulių bus prieinami ir DDR3-2600, DDR3-2400, tuo tarpu DDR3-1600 bus skirti darbui su 1,5 V įtampa.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos