Amazon Kindle Fire 10 gali gauti 2560 х 1600 raiškos ekraną


amazon-kindle-fire-hd-bezos

Praėjusio ketvirčio rezultatai planšetinių kompiuterių rinkoje rodo, kad kompanija Amazon užima ketvirtą vietą su 3,7% rinkos, tuo tarpu šio gamintojo rodiklių dinamikos jau negalima vadinti įspūdinga.

Iki šiol planšetinių kompiuterių Kindle Fire pardavimai daugiausia augo išsivysčiusiose šalyse (paprastai JAV ir D. Britanijoje), kuriose vartotojams yra įdomus Amazon ekosistemos siūlomas skaitmeninis turinys. Kad būtų išsaugotos pozicijos sparčiai besikeičiančioje planšetinių kompiuterių rinkoje, interneto gigantui teks ieškoti naujų sprendimų bei pasiūlyti kažką įdomesnio, nei jis savo asortimente turi dabar.

Portalas CNet, remdamasis kompanijos NPD DisplaySearch analitikų komentarais, praneša, jog 2013 metų III ketvirtyje kompanija Amazon išleis naują Kindle Fire modelį, kuris gaus 10,1“ įstrižainės ekraną, o jo raiška sudarys 2560 x 1600 taškų. Tai leis Amazon produkcijai varžytis su Google Nexus 10, kuris turi analogišką ekraną ir kol kas laikomas šios srities flagmanu – 300 ppi rodikliui negali prilygti net iPad 4, kurio Retina ekrano taškų viename colyje tankis sudaro 264 ppi.

Šaltinis taip pat praneša, jog kompanija Amazon analogiškos raiškos ekranais aprūpins ir kompaktiškesnius planšetinių kompiuterių modelius, kurie turi 7“ ir 8,9“ įstrižainės ekranus. Panašu, jog Interneto gigantas nusprendė papirkti vartotojus aukštos raiškos grafika. Norisi tikėti, kad net ir šiuo atveju Amazon kainų politika bus humaniška.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos