AMD ruošia naują Vishera procesorių FX-8570


CPU-Z Validation duomenų bazėje galima rasti visokiausios naudingos (ir nelabai) informacijos. Būtent ši vieta leidžia pamatyti ne tik dabartinius, tačiau ir dar nepasirodžiusius procesorius, kaip tai atsitiko konkrečiu atveju.

Kiek anksčiau čia buvo surasta užuominų apie Intel Haswell procesorius, kurie gali būti paspartinti iki 7 GHz, o taip pat dirbti su operatyviąja atmintimi, kurios taktinis dažnis viršija 3000 MHz. Dabar gi galima aptikti kol kas neanonsuotą procesorių AMD FX-8570, kuris programinės įrangos buvo atpažintas kaip FX-8320, tačiau detali informacija atskleidžia jo tikrąją esybę:

amd_fx-8570

Naujasis AMD procesorius priklauso Vishera kartai, jis sukurtas Piledriver mikroarchitektūros pagrindu. Čia galima sutikti aštuonis branduolius (du moduliai po keturis), 8 MB L3 spartinančios atminties. TDP lygis greičiausiai neviršys 125 W (kaip ir ankstesniuose modeliuose), tuo tarpu nominalus taktinis dažnis sudaro 4.3 GHz.

Taip pat galima pastebėti, jog kompaniją AMD naujokui palaikė vaizdo plokštė Radeon HD 8970. Kažko daugiau pasakyti apie minėtą grafinį adapterį programinė įranga negalėjo. Tikėtina, kad šis „naujasis“ flagmanas yra OEM rinkai skirtas modelis, kuris yra tiesiog pervadintas Radeon HD 7970, o rinkoje egzistuoja nuo šių metų pradžios.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos