Amerikiečiai išduotų kompiuterius „tik jei Pasaulinis Tvanas“


Gana įdomiai atrodo naujausia puslapio VR-Zone publikacija apie amerikiečių visuomenės pomėgius, kai aplinkui visi analitikai tik ir kalba apie tai, kad tuoj tuoj planšetiniai kompiuteriai užsmaugs tradicinius asmeninius kompiuterius. Publikuoto socialinio tyrimo autoriai amerikiečiams uždavė paprastą klausimą:  jei visus metus reikėtų pasilikti tik vieną įrenginį, ką jūs pasirinktumėte – išmanųjį telefoną, planšetinį kompiuterį, televizorių ar asmeninį kompiuterį?

Compaq-Presario-Desktop-PC

Iš daugiau nei tūkstančio (tiksliau, 1008) apklaustų amerikiečių pagrindinė dalis pasirinko būtent asmeninį kompiuterį. Tiesa, kalbant apie geografinį pasiskirstymą, respondentų preferencijos skyrėsi – pavyzdžiui, vakarinių valstijų gyventojų geriausiu draugu vis tik tapo išmanieji telefonai. Įdomu tai, kad amerikiečiai vyrai konservatyvesni: iš apklaustųjų tik 43% vyrų turėjo išmaniuosius telefonus, tuo tarpu tarp moterų „protingus“ telefonus turėjo 52% gražiosios lyties atstovų. Planšetinių kompiuterių savininkais yra tik kas ketvirtas apklaustas vyras, tarp moterų tokių daugiau – 31%. Antra vertus, prie planšetinių kompiuterių tyrimo autoriai priskiria ir el. knygų skaitymo įrenginius.

Amerikiečių prisirišimo prieš savo išmaniųjų telefonų lygį iliustruoja tokie rodikliai: 78% respondentų išmanųjį telefoną nakčiai palieka miegamajame, 60% jį pasideda prie pat lovos, ir tik 11% pasiruošę išgyventi visą dieną ramiai, jei netyčia savo išmanųjį telefoną paliktų namuose. Beje, 45% apklaustųjų pareiškė, kad savo išmaniesiems telefonams suteikia asmeninius bruožus, pasitelkdami įvairius aksesuarus bei dėkliukus.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos