Anonsuotas Dying Light – naujas Dead Island kūrėjų projektas


Kompanija Techland anonsavo Dying Light – pirmo asmens siaubo žaidimą, kuris savo mechanika primins Mirror’s Edge. Teigiama, kad projekte pamatysime besikeičiančius dienos ir nakties ciklus, taip pat didžiulį atvirą pasaulį. Žaidimas turėtų pasirodyti 2014 metais, jis bus skirtas PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 ir Xbox One. Leidėju taps Warner Bros.

Dieną žaidėjai tyrinės miestą, ieškodami maisto atsargų ir kitokių daiktų, kurie leistų išgyventi, taip pat kurs savo ginklus apsaugai nuo užkrėstų miesto gyventojų. Naktį užkrėstieji tampa agresyvūs ir žymiai pavojingesni, todėl šiuo paros metu teks gintis ir pabandyti išgyventi iki pasirodant pirmam saulės spindulėliui.

Studijos Techland vadovas Paweł Marchewka pareiškė: „Technologijos, kurios mums prieinamos naujos kartos žaidimų platformose, leidžia sukurti iš tikrųjų dinamišką atvirą pasaulį, kurio pagrindine ypatybe bus dienos – nakties ciklas, o panašių dalykų tokio tipo žaidimuose nebuvo.“ Kartu buvo publikuotos septynios nuotraukos, iš kurių galima susidaryti pirmą įspūdį apie Dying Light.

dying_light-1_big

dying_light-2_big

dying_light-3_big

dying_light-4_big

dying_light-5_big

dying_light-6_big

dying_light-7_big

3 komentarai (-ų)

  1. Ignas parašė:

    OMG kaip noriu laukiu !!! skamba taip superiniai!!!

  2. zet parašė:

    kaip tai dienos nakties ciklu nebuvo, pilna zaidimu, pvz witcheris.

  3. Ignas parašė:

    seip labai tikiuos CO-OP bus kaip Dead Island


Kitos kategorijos naujienos